Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modu Chanyu
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Nisan ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Bu haber yazın çıkmıştı, burada ve ekşi sözlük gibi yerlerde çok tartışıldı yani bana ait değil. Fransa için liveonsat'tan kontrol ettiğimde maçların ... Mesaja git »
Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Hocam aynı renk olsun istersek benim yolladığım fiyat geçerli oluyor :)... Mesaja git »
Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Aldım ben de 1 tane. Sanırım ürün bu İngiltere fiyatı 12,50£ yani 64 lira civarı yapıyor. Türkiye'ye yollanabilseydi bir o kadar da kargo parası ... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam aynı şirketin ülkelere göre uyguladığı fiyatlar Takımında Ronaldo, Messi, Griezman gibi oyuncuları izlemek isteyen asgari ücretli İspanyollar 2... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam IQ cihaz var mı? Varsa güzel teklif gibi geldi bana. Bende hiç fiyat düşürmediklerinden dolayı aile paketiyle devam edeceğim. Genel müdürlükten ... Mesaja git »
Yüksek Lisans ile Tecil Uzatma başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam ben şubat ayında askere gidecek gibi işlemlerimi yaptırdım ama hedefim yüksek lisans yapmak. Şubeye sorduğumda 1-2 Şubat'ı geçmesin okul kesin k... Mesaja git »
Yüksek Lisans ile Tecil Uzatma başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şubeden verilen tarih geçerli.... Mesaja git »
Askerlik son erteleme tarihi YLisans başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam benim 25 Ocak'ta gideceğim yer belli oluyor. Askerlik şubesi yüksek lisans kesin kayıt için 1-2 Şubat'ı geçirmeyin dedi. Nette aradığımda ise te... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kayıt açtırıp konuşmayı dinletseydiniz keşke. Şu ana kadar 4 defa kayıt açtım 1 kez haksız çıktım. Geçen hafta üyelik iptali için aradığımda geçen se... Mesaja git »
Worldden Her 100/15 toplam 45 worldpuan başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yüklenmiş puanlar.... Mesaja git »
Arkadaşları

tomthejeer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Steam
ModuChanyu
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141