Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modu Chanyu
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Nisan ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 30 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evde chai tea latte yapma :) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
1/3 ile başla o zaman hocam. 1/2, 2/3 diye devam edersin :) Bu arada ben 1 defa aldım bunu 3-4 defa içtim sonra nedense unuttum gitti. Tekrar deneyip ... Mesaja git »
Evde chai tea latte yapma :) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Yarı yarıya dene hocam ben öyle denemiştim :) Ekşi'de ya da burada görmüştüm tarifi arıyorum ama bulamadım henüz bulunca editlerim mesajı. Edit: Ş... Mesaja git »
Evde chai tea latte yapma :) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Doğuş Mistik Chai da var. Daha önce almıştım süt ve su ile karıştırılan tarifleri vardı nette.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
98 puan var hocam. 10 dakika sonra 99 olacak gece 100 yapsam sabah alabilir miyim acaba? :)... Mesaja git »
Saat 10 gibi mi oluyordu hocam? Geçen muhabbeti olmuştu o yüzden sordum.... Mesaja git »
İGE kataloğunda alınan hediyeler kaç gün sonra ekleniyordu? 50 ye 15 oyuncak indirimini eklesek hemen yarın gelir mi acaba?... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -KIZILSERCE- başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Linki başka tarayıcıda açmayı deneyin. Digitürk'e giriş yapınca da karşınıza, Fındık İşi Kampanyadan faydalanabilmek için telefonunuzu seçip ŞİFRE AL ... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -KIZILSERCE- başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
https://onlineislemler.digiturk.com.tr/Campaign/SmsCampaign?bannerId=51... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ürünlerde tedarik süresi yazıyor. Ben 1 Nisan'da 3 kitap siparişi verdim. Bir kitap için 2 gün tedarik süresi var demelerine rağmen hemen ertesi gün y... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hayırlı olsun o zaman anında geri dönüş sağlatmışız.... Mesaja git »
Arkadaşları

tomthejeer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Steam
ModuChanyu
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160