Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modu Chanyu
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Nisan ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bakaya durumundayken Askerlik Durum Belgesi aldım. (Açıklamalı Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam şubeyi aradım dediğin gibi şubatta askere gidecek şekilde hazırlıyorlarmış. 31 Ocak tarihine kadar yüksek lisansa kesin kayıt yaptırabiliyormuşu... Mesaja git »
Bakaya durumundayken Askerlik Durum Belgesi aldım. (Açıklamalı Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Peki hocam gidince şubat ayına kadar askerlik yönünden sakıncası yoktur diye kağıt verecekler mi bana? Yoksa aynı şekilde kaçak dolaşıp ceza mı ödeyec... Mesaja git »
Bakaya durumundayken Askerlik Durum Belgesi aldım. (Açıklamalı Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Peki hocam şimdi şubeye gitsem ocak-şubat ayına kadar askerlik yönünden sakıncası yoktur diye belge verirler mi? Bir de ocak ayında yapılıyor yüksek l... Mesaja git »
Bakaya durumundayken Askerlik Durum Belgesi aldım. (Açıklamalı Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam bugün eve bakaya kaldığımı belirten kağıt geldi. Ben kasım celpi için ekim ayında işlem yapılıyor sanıyordum o yüzden ağırdan aldım şu anda baka... Mesaja git »
Turkcell Bi Ara Kampanyasi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Geçen bayramdaki gruplardan birisinde troll bir yönetici var gruptan çıktıkça geri alıp duruyor umarım aynı kişiler grup açmaz.... Mesaja git »
Oyumu Osman Pamukoğlu'na verecegim sanirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Osman Pamukoğlu parti genel başkanlığını bıraktı. Meral Akşener'in partisinden teklif gelirse düşünürüm diye açıklama yaptı. Büyük ihtimal oraya ka... Mesaja git »
Turkcell kurban bayramına özel 13 gb bedava internet! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Grup kimde var şu anda?... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bizde avrupa ligi ve şampiyonlar ligi için tivibu gerekiyor bir de... Mesaja git »
Turn (2014) | AMC başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dizi sessiz sedasız 4 sene boyunca ilerledi ve bugün final yaptı. Gerçekten güzel diziydi ve güzel bitti. Neden bu kadar az ilgi gördüğünü de anlamıyo... Mesaja git »
Digiturk SD Şampiyonlar Paketi Yıllık 499-55-50=395 TL N11 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Digitürk'ün paket sistemi değişti bu yüzden şu an için dediğiniz pek mümkün değil gibi.... Mesaja git »
Arkadaşları

tomthejeer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Steam
ModuChanyu
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.906