Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aekaya
Gerçek AdAli Emre KAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi A2 Lite hakkında her şey başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaslar merhaba, Migros electronicsden 32 gb mi a2 lite aldim anneme fakat telefon kendi kendine reset atiyor surekli. Problemi yasayan veya ... Mesaja git »
Rx 580 varken insanlara Gtx 1060 önermek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam Amd'nin sitesinde de bulamadım :/... Mesaja git »
Rx 580 varken insanlara Gtx 1060 önermek başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam bilgisizliğimi mazur görün ama MSİ'ın sitesinde windows 8 desteği göremedim. Bir uyumsuzluk var mıdır bildiğiniz? (Sadece 10 ve 7 desteği gözük... Mesaja git »
MINING RIG 4 ADET RX580 8 GB (120 MH/S) konusunu başlattı (7 gün önce)
Rx 580 varken insanlara Gtx 1060 önermek başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam merhaba, sistemim aşağıdaki gibi: ntel Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) Anakart ... Mesaja git »
Ekran kartı tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam teşekkürler cevap için , yurtdışından alma şansım olursa aşağıdaki karta ne dersin? (3 gb)... Mesaja git »
Ekran kartı tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
arkadaşlar merhaba Benim sistemim için de ekran kartı tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Bütçem max 1000 tl. Amacım PES 19 - COD serisi - NBA serisini... Mesaja git »
Ekran Kartı Tavsiyesi konusunu başlattı (8 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Sistemim: Intel Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) Anakart GSKILL 8GB (... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam teşekkürler tavsiyeniz için, Uygulamayı indirip ve animasyon ölçeklerini kapalı konuma getirdim fakat kaydetmiyor. Uygulama ana ekranına döndü... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam burda amaç yaşanan gerçek şeyleri paylaşmak. Ben de bilgi almaya çalışıyorum aynı zamanda. Ama konular bulandırılınca sinirleniyor insan. Ney... Mesaja git »
Arkadaşları

akay635

maksimu_s

erdem_zeus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092