Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aekaya
Gerçek AdAli Emre KAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ZAVOLİ KULLANANLAR/KULLANACAKLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhaba, 2010 model Ford Fiesta 1.4 Titanium Paket Otomatik Vites aracıma tüp taktıracağım. Zavoli önerir misiniz? Önerirseniz hangi modeli acaba?... Mesaja git »
LPG MONTAJI YAPTIRMAK İSTEYENLER BURAYA..! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhaba, 2010 model Ford Fiesta 1.4 Titanium Otomatik Vites kullanıyorum. En uyumlu kit hangisidir acaba? (Zavoli önerdiler) OBD'nin ne olduğ... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
bana bak trol kardeş , sana sormayacağım heralde yorum yazıp yazmayacağımı. Her yorumunla kendini komik duruma düşürüyorsun. Philips başlığı altınd... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
aferin kendine ders çıkarabilmişsin. ... Mesaja git »
hahaha sen nasıl bir trolsün ya :D aylarca problemli olan tv'yi mükemmel diye savundun burada , şimdi de kesinlikle almayın diye video çekmişsin. ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, İlk kez sipariş vereceğim. Gündelik hayatta Paco Rabanne - iNViCTUS kullanıyorum. Sizin listenizde Paco Rabanne - iNViCTUS Avrupa [iN2] ve... Mesaja git »
TSK da başörtüsü yasağı kalktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaşadığımız ülkenin resmi bir dini yoktur hatırlatayım. Irkların da resmi dini yoktur. Nasıl ki senin Irak-İran-Afganistan'a gitmen gerekmiyorsa... Mesaja git »
Hocam hb'den yeni aldım cihazı aynı şekilde silik geldi. Can sıkacak bir durum yok bence.... Mesaja git »
Teşekkürler hocam ben ilk kez duymuştum firmayı , iade etmeyi bile düşündüm :) Şimdi biraz araştırdım pek problemli durmuyor.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada'nın kendi satışı üzerinden aldığım mi5 az önce geldi. Telefonun garantisi ne Delta ne de evo. RITZY diye bir firma.... Mesaja git »
Arkadaşları

akay635

maksimu_s

erdem_zeus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094