Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eyvaan
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ağustos ****
KonumBingöl
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neden iyi yanından bakmıyorsunuz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 sa. önce)
Ülke ekonomisi batmış vaziyette milyarca dolar borç var ve İMF'nin kapısını %100 çalacaklar şunu unutmayın Recep Tayyip Erdoğan kriz ile geldi kriz il... Mesaja git »
Neden iyi yanından bakmıyorsunuz? konusunu başlattı (24 sa. önce)
Ülke ekonomisi batmış vaziyette milyarca dolar borç var ve İMF'nin kapısını %100 çalacaklar şunu unutmayın Recep Tayyip Erdoğan kriz ile geldi kriz il... Mesaja git »
Allah aşkına bunlar nasıl mağdur? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Ben Ekonomik sebeplerden ötürü her bayram tatile gidemiyorken bu suri suri Esad bom bomlar nasıl oluyor da her sene Suriye'ye tatile gidiyorlar?... Mesaja git »
Allah aşkına bunlar nasıl mağdur? konusunu başlattı (6 gün önce)
Ben Ekonomik sebeplerden ötürü her bayram tatile gidemiyorken bu suri suri Esad bom bomlar nasıl oluyor da her sene Suriye'ye tatile gidiyorlar?... Mesaja git »
Neden fabrika değil de kıraathane? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Sorum gayet basit Neden fabrika değil de kıraathane?... Mesaja git »
Neden fabrika değil de kıraathane? konusunu başlattı (13 gün önce)
Sorum gayet basit Neden fabrika değil de kıraathane?... Mesaja git »
bu parayı ne zaman çekeyim? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Arkadaşlar ben bu seçimi Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanacağını düşünüyorum ve eğer Recep Tayyip Erdoğan kazanırsa ekonomik kriz olacağı kesin, Benim ba... Mesaja git »
bu parayı ne zaman çekeyim? konusunu başlattı (17 gün önce)
Arkadaşlar ben bu seçimi Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanacağını düşünüyorum ve eğer Recep Tayyip Erdoğan kazanırsa ekonomik kriz olacağı kesin, Benim ba... Mesaja git »
Ülke bu şekilde yönetilse nasıl olur? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Bazen diyorumda  Keşke herkesin istediği olsaydı. Şeriat isteyenler bir yerde toplanıp şeriatla yönetseydiler kendilerini ve bizim gibi kafirlerle muh... Mesaja git »
Ülke bu şekilde yönetilse nasıl olur? konusunu başlattı (bir ay önce)
Bazen diyorumda  Keşke herkesin istediği olsaydı. Şeriat isteyenler bir yerde toplanıp şeriatla yönetseydiler kendilerini ve bizim gibi kafirlerle muh... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117