Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mşah
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim fikrimi çalmışlar yada ben onlarınkini ama daha önce hiç görmemiştim demek ki adamlar yapmış, güzel miş benimkine göre daha kullanışlı ama benim... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Geçen ay 2013 model aracıma DSG ye güncelleme yapıldı fark olarak dikkatimi çekenler. 1 den 2 ye geçiş daha yumuşak geçiyor eskiden vuruntu yapıyordu... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Geçmiş olsun. Sanırım baskı balata ömrünü tamamlamış, bu km normal sayılır manüel olsaydı yine kullanım tarzına bağlı baskı balata bu km lerde değişec... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hayırlısı olsun. 2004 sıfır aldığım Micra'yı 2013 de bende Skoda Yeti ile değiştirmiş oldum ama benim içinde Micra'nın yeri çok başka tabi şim... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Elinize sağlık çok güzel ve faydalı bir çalışma olmuş.... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Her servis farklı marka Yağ kullanabiliyor ben bu markayı kullanıyorum, sizin dikkat etmeniz gereken eğer fazla km yapmıyorsanız ve Türkiye sıcak ikli... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB K12 - 2002/2010 Model Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
O ölçüler yol tutuş konusunda + yönde etkisi olacak ama konfor eksi yönde etkilenecek kesin tabi dediğin gibi maliyet yüksek olacak. Ben jant lastik ... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB K12 - 2002/2010 Model Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2010 modellerde 16 jant kullanıldı ama lastik ölçüsünü tam hatırlamıyorum 195/50-16 olabilir.... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB K12 - 2002/2010 Model Kullanıcıları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
NİSSAN MICRA CLUB K12 - 2002/2010 Model Kullanıcılarının paylaşımları,modifiye, soruları ve önerileri vs Nissan MİCRA 2006 1,5 DCİ ARACIM. A... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşları

XaserV

gssn

doğayı koru

Poseidoneptune

ENGİN 1990

nuri82
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İZMİR ---- ŞKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance ---- NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna ---- Renault Twingo 1999 1,2 Alize
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.088