Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mşah
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korumuş. Şimdiki micrayı bilmiyorum ama eskiler daha sağlam gibi geliyor, benim micra'yı sattığım kişi BMW X5 ile so... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kullanıma bağlı, yine sorun yaşayanlar var ama sonuçta garantiden değişiyor, benim garanti bittiği halde iyi niyetten 600 tl ücretle değişti 2013 mode... Mesaja git »
7 VİTESLİ DSG İLE KAÇ KM? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
2013 aracım şu an 38 bin km de 30 binde benimde kavrama değişti, garanti bitmişti iyi niyetten 600 tl ödedim, özenli kullanmama rağmen kavrama sıkıntı... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
İzmir Vosmer'i arayın.... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Teyin Otomotiv yada Yağçarşısı.... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ben N11 den alıyorum.... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fren hidroliği yıl ve km den ziyade içerisindeki su oranı ölçülerek değişim yapılır. Hidroliğin ısınıp soğumasından dolayı terleme meydana gelir ve hi... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben her bakımda yetkili servise yağı kendim götürüyorum, çoğu servis kabul etmiyor ama ısrar ederseniz kabul etmek zorundalar. Yağ olarak eğer yılda 1... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saate 16 km hız ile gitmişsiniz, bu hıza göre 100 km de ortalama 9 lt yakıt tüketirsiniz. Tüketimi benzin lt fiyatı ile çarparsanız 100 km de kaç tl y... Mesaja git »
F1 de zaten Mercedes'in yağ tedarikçisi ve sponsoru, çoğu kişi yağı bilmiyor ismini bile duymamış ama bence çok tutulan Castrol'den çok daha iyi, fiya... Mesaja git »
Arkadaşları

XaserV

gult3kin

doğayı koru

X-Slim

Poseidoneptune

ENGİN 1990

nuri82
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İZMİR ---- ŞKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance ---- NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna ---- Renault Twingo 1999 1,2 Alize
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156