Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mşah
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Seçmiş olduğunuz araçlar DSG 7 kuru kavramaya sahip, ufak tefek arızalar devam ediyor ama garanti yada iyi niyet üzerinden hallediliyor, eğer yeni ara... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Maalesef Nissan'da o özellik yok... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sensörün arızalı olacağını sanmıyorum, eksantrik zincirinde sıkıntı olduğu için arıza veriyor ama denme amaçlı sensörü değiştirin arıza devam ederse b... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sizin zincirde büyük bir ihtimal uzama var arıza o yüzden yanıyor, ilk marşta şarrr diye ses yapıyor mu bu şekilde kullanmayın zincirin kopma ihtimali... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Vites kolu değişim butonun altındaki ufak düğmeye basın sönecektir. O/D durumu yokuş inerken yada çıkarken sık vites değişimini önlemek amaçlı kullanı... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Eski Micra'ma ait gaz sabitleyici icadım. Buda çalışma videosu:... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çok kritik noktalardan şikayetçisiniz. 1- Bizim aynalar reno clio ile aynı, aynayı yerinden çıkarın reno parçacısına gidin sadece fiş kısmında fark va... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben 9 yıl kullandım manüel vites ve yılda en fazla 10 bin geçtim şimdiki aracım yine benzinli benim için dizel gereksiz. Bakımı kullanım zevki benzinl... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aracınız 1,2 tsi ise turbo'ya pul takılıyordu kronik bir sorun vardı belki ses ondan kaynaklanıyor olabilir, zincir olsa sürekli ses yapar gaz verip b... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fazla tutulmaması değil otomatik vites opsiyonu olmadığı için fazla satmadı, micra % 80 otomatik vites satılmıştır.... Mesaja git »
Arkadaşları

XaserV

gult3kin

doğayı koru

X-Slim

Poseidoneptune

ENGİN 1990

nuri82
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İZMİR ---- ŞKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance ---- NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna ---- Renault Twingo 1999 1,2 Alize
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172