Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mşah
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hayırlısı olsun. Çıkmacılar dışında bulmanız zor.... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben şimdilik sadece ön çamurlukları yapabildim arkalara zaman yetmedi, ilk izlenim olarak fark var şimdi sanki ses arka taraftan geliyor, Bagaj kısmın... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Aracıma pütür uyguladım, daha test etmediğim için fark var mı bilmiyorum. İnşallah boşuna uğraşmamışız dır.... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Servise gitmeden önce yağın durumunu kontrol edin, km düşük olduğu için servis çamura yatıp yağı değiştirmeden bakımı yapabilir, gerekirse foto çekin ... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Tam olarak hangi parça değişiyor bilmiyorum ama sanırım vites kolu mekanizması. Benim araç Skoda bu şikayetle karşılaşan çok var, servisin bakacak bir... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Geçmiş olsun. Bu arıza kronik ama DSG ile ilgili değil vites kolu ile alakalı, garantiden değişim yapılıyor. Sürüşe herhangi bir engel değil yolda bır... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
O kadar ile çözüldüğüne sevindim, işini hakkı ile yapan birini bulmak çok zor. Çok şükür benim şimdilik bir sıkıntım yok zaten bakımını artık kendim y... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Eğer rulman dağılmış ise devir arttıkça ses çoğalır, rölantide zorlanmadığı için ses yapıyordur. Klima kompresörü nasıl motorun çekişine etki ediyorsa... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Basınçlı su turboya zannetmiyorum zarar versin, ya kayışlardan yada fan pervanesinden geliyor olabilir.... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Araç DSG6 mı yoksa DSG7, eğer 7 ise araç soğuk iken geçişler benimde bazen biraz hissediliyor her seferinde şanzıman farklı çalışıyor bazen çok pürüzs... Mesaja git »
Arkadaşları

XaserV

gult3kin

doğayı koru

X-Slim

Poseidoneptune

ENGİN 1990

nuri82
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İZMİR ---- ŞKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance ---- NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna ---- Renault Twingo 1999 1,2 Alize
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094