Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
comettoc
Gerçek Adcometto
Konumİstanbul Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 80
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: SATILIK DDR NOTEBOOK RAM'LERİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
2 tane pm attım 1 gb icin... Mesaja git »
ALINIK 512 MB VEYA 1 GB 333 Mhz DDR NOTEBOOK RAM konusunu başlattı (7 yıl önce)
Istanbul icinde olursa bugun alabilirim. Avrupa yakasında satan varsa daha iyi olur. Sıfır veya 2.el 512 mb veya 1 gb 333 mhz ddr notebook ramı... Mesaja git »
: NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
e71 aldım bende bugun. biraz karıştırdım gps falan. lakin bişeyi hallemedim. rehbere girip ara yerine bir harf yazdığımda o harf bulunan bütün isimler... Mesaja git »
: IXUS 80 RENGİNE GÖRE FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ NORMALMİ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
dün gittim öğrendim. pembe olan çin malı o yüzden fiyatı aşağıda. diğer renkleri japan malı.... Mesaja git »
: IXUS 80 RENGİNE GÖRE FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ NORMALMİ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
pembeyi alan yok diye ucuzlatmış olabilirmi :) fotozeynepe baktım 459 ytl. indirimli fiyatı 413 ytl hemde her renge :):) ayrıca yanında 2 gb sd ... Mesaja git »
Vatan bilgisayarda Ixus 80 IS modeline bakıyordum. 3 tane renk çeşiti mevcut. IXUS 80 IS DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ (pembe) 410,19 YTL IXUS 8... Mesaja git »
: Nikon Coolpix P50 Incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
nikon p50de arka taraf flu ön parlak olarak nasıl veya hangi modda ayarda cektiniz... Mesaja git »
CANON A570 IS SIFIR GARANTİLİ konusunu başlattı (10 yıl önce)
CANON A570 IS SIFIR GARANTİLİ MAKİNEMİ SATIYORUM. 19.09.2008 TARİHİNDE ALDIM. 2 GÜN ÖNCE. DÜN SABAH BİR ADET DAHA Foto MAKİNESİ GELDİĞİ İÇİN SAT... Mesaja git »
: ##Canon PowerShot A570 IS Topluluğu ve Fotoğrafları## başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
ARKADAŞLAR CANON A570 IS SIFIR ve GARANTİLİ MAKİNEMİ SATIYORUM. 19.09.2008 TARİHİNDE ALDIM. 2 GÜN ÖNCE. DÜN SABAH BİR ADET DAHA FOTO MAKİNESİ GE... Mesaja git »
CANON A570 IS SIFIR GARANTİLİ MAKİNE konusunu başlattı (10 yıl önce)
CANON A570 IS SIFIR VE GARANTİLİ MAKİNEMİ SATIYORUM. 19.09.2008 TARİHİNDE ALDIM. 2 GÜN ÖNCE. DÜN SABAH BİR ADET DAHA FOTO MAKİNESİ GELDİĞİ İÇİN ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İstanbul

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219