Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryLine
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi21 Ocak ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Özel üniversiteden mezun olan biri işsiz kalır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok hocam, bilindik iyi özel üniversiteler hariç. Özellikle istanbul civarındaki özelleri eliyorlardı. Koç bilkent vs bunlarda sorun yoktu... Mesaja git »
Belden sırta yayılan ağrı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Pankreas olabilir, tahlil yaptırın... Mesaja git »
DEVLETTE DİZ MR I başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
130 yada 150... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bu senenin sonuna kadar bozdurmaya niyetim yok hocam. 980 ile 1000tl aralıgında satsam bile yararıma.... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ata altını kuyumcular kaçtan alıyor? Ekim gibi 825tl'den 7 adet almıştım. Şuan 1000tlye satabilir miyim tanesini acaba... Mesaja git »
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu telefona uygun temperli cam bulamadım neredeyse, gg'den aldım 1 kere ürün hatalı çıktı. Ve ekranın tamamını kapsamıyor. Temperli cam ile ilgili tav... Mesaja git »
TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Sanırım yapaya aldılar. Ping değerleri 10ms'nin altında. Online oyun oynamıyorum. 1.5mb ile download yapabiliyorum. 2.5 senedir türknetteyim memnunum.... Mesaja git »
Bağlı oldugum santralde geçen hafta iyileştirme çalışması yaptılar, 1 nisan itibariyle 16mbite kadar AKK'sız kullanmaya başladım. 2,5 senedir türknett... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%12.75) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam müşteri hizmetleri ilede konustum. Daha önceden ing turuncu hesabım oldugu için webden açsam bile 12.50 faiz oranından faydalanamıyorum. Şimdi w... Mesaja git »
Arkadaşları

Xpantheroo

Good Feeling

senuyurken

Eksi-1

aymefS

BARIŞŞŞŞŞŞ

veliusta

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125