Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryLine
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi21 Ocak ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Turknet kullanıyorum 3 senedir. Bugün turknet tarafından aradım. Ses kaydı yaz ayları boyunca AKN'yi 250gb'a sabitledik. Denemelerimiz başarılı olursa... Mesaja git »
DOLAR 3.58- Euro 3.90( MB GLP ' yi 50 baz puan arttırdı) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
7 adet ata altınım var. Ocağa kadar bozdurmayı düşünmüyorum. İnşallah sıkıntı yaşamam... Mesaja git »
Ailem 1.5 hafta yok yemek önerisi ?? // CİDDEN AÇIM.. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Fırın olmadan olmaz, tavada çok güzel olmayabilir yapmak isterseniz tavaya azıcık yağ koyun, tavanın kapağını kapatın 10dkda hazır olur. Ama tavada d... Mesaja git »
Ailem 1.5 hafta yok yemek önerisi ?? // CİDDEN AÇIM.. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam bimde pizzalar var 4 pizza 10tl. İdare eder yiyebilirsiniz Bimde mutfağım marka 5.5tlye dana köfte var 5 adet 225gr. Tost ekmeği alıp bunlardan... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%14) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Para turuncu hesaptaysa birşey yapmanıza gerek yok hocam. Aksam 12den sonra hesabına geçiyor faiz... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu kullandıgım paketi iptal etmek gerekmicek mi hocam? Verdiğiniz kodu yazarsam otomatik bu pakete mi geçmiş olacağım... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam 3 gün sonra otomatik 1000dk 1000sms 1gb tanımlanacak 22tl karsılıgında. Bunu iptal edip 20tlye 500dk 1000sms 2gb paketine geçmek istiyodum... Mesaja git »
Yaklaşık 2 senedir komple 1000 kullanıyorum. İptal etmek istiyorum. Nasıl iptal ediyoruz bilen var mı ?... Mesaja git »
15 lira para ile akşam yemeği önerisi doyurucu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bimde 5 adet hamburger köfte 5.50 civarı fiyatta. Bide hamburger ekmeği al 2.5tl 8 adeti. Dilim kaşarlar var 5tl civarında. Onlardan al 2,3 hamb... Mesaja git »
30 Kilo Verdikten Öncesi-Sonrasi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Burada demek istediğim; hızlı verilen kiloların geri alınması ile alakalı. Herkes hızlı verirsen hızlı geri alırsın diyor fakat böyle birşey yok yani.... Mesaja git »
Arkadaşları

Xpantheroo

Good Feeling

senuyurken

Eksi-1

aymefS

BARIŞŞŞŞŞŞ

veliusta

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.328