Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryLine
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi21 Ocak ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oh be bende kriz var sanıyordum allah razı olsun sayın bakanımızdan içim rahatladı... Mesaja git »
Akla Zarar Sahibinden.com İlanları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam sigortada yanlış aracı seçmiş olabilirler, benim aracımında böyleydi. Tramerde başka model çıkıyordu. Sigortayı yaptırırken düzelttirdim.... Mesaja git »
Ev almayı düşünüyorum #hadi içeri [İSTANBUL] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Sinop mahallesine inmeden daha, fen lisesine gelmeden önce. Su deposuna yaklaşık 50 metre yakınlıkta. Haklısın dediğin gibi kiralar uçtu.Ben alırken i... Mesaja git »
Ön lisans mezunuyum tecili geciktirdim ceza öder miyim ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Vergi dairesine gittim ceza gözükmüyor dediler. Askerlik şubesine gittim cezan var dediler. Napıcam bilmiyorum... Mesaja git »
Ön lisans mezunuyum tecili geciktirdim ceza öder miyim ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam benimde cezam var ama nereye ödeyeceğim bilmiyorum. Jandarma yoklama kaçağı gözüktüğüm için ceza kesmişti. 1 ay oluyor ne gelen var ne giden... Mesaja git »
Ev almayı düşünüyorum #hadi içeri [İSTANBUL] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Yok hocam bahçelievler lisesinin tam karşısı. 6 senelik bina. Nusratiye mahallesi olarak geçiyor.Ben 2016 mayısta aldım.İskani felanda var. 70metrekar... Mesaja git »
Ev almayı düşünüyorum #hadi içeri [İSTANBUL] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
30 bin tl nakit param vardı. 75'e ev buldum. 72.500e aldım. 52500 kredi çektim. 6 senelik aylık 1200 ödemeli. Maaşımda o zamanlar 1550 tl idi. 2 s... Mesaja git »
Araç vitese geçiyor ama hiç gitmiyor Edit: Tamir edildi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim 106da vites çubuğu çıkınca onu yapıyorda o araçta nasıl olur bilmiyorum... Mesaja git »
Türkiye Deprem Tehlike Haritası, 22 yılın ardından yenilendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Resim büyümüyor.... Mesaja git »
HGS Cezası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ankaradan araç aldım, Ankaradan tekirdağa getirene kadar kaçak geçiş oldu tabii. Şimdi HGS ve OGS borçlarını nereye ödeyeceğim. Online platform yok sa... Mesaja git »
Arkadaşları

Xpantheroo

BineyMoser

senuyurken

Eksi-1

aymefS

BARIŞŞŞŞŞŞ

veliusta

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156