Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryLine
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi21 Ocak ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Elimde 7 adet ata altın var, tanesini 1000tlden satmak istiyorum. Ne kadar daha beklemeliyim acaba... Mesaja git »
Foxconn ABD'de üretim tesisi açacak başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Çorludaki tesis 2015 yılında kasa toplama işine son verdi. HP'ye bilgisayar üretimi durdu. Baz istasyonu anakart montajı yapıyorlar. 2012 lise staj, 2... Mesaja git »
AÖF 2016-2017 Öğrenim Yılı Sonu Bilginize... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Mezun olduk kısmetse :)... Mesaja git »
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bende dün ADP ve Kuramlar 2 dersinden girdim. Bu 3 ders sınavında geçmiş sınav soruları çıktı. Mezunum kısmetse... Mesaja git »
Hocam pahalı olmasa hiç ugrasmayacagım. Bugün telefoncuları gezdim hepsi komple ekranı değiştirelim diyorlar en az 200 250 tl. Ne gerek var içteki ekr... Mesaja git »
İç ekran sağlam fakat,üstteki dokunmatik panel kırıldı. 3,5 telefoncuya sordum hepsi dokunmatik değişecek dedi. Bende ae'den 7 dolara sipariş verdim. ... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turknet kullanıyorum 3 senedir. Bugün turknet tarafından aradım. Ses kaydı yaz ayları boyunca AKN'yi 250gb'a sabitledik. Denemelerimiz başarılı olursa... Mesaja git »
DOLAR 3.58- Euro 3.90( MB GLP ' yi 50 baz puan arttırdı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
7 adet ata altınım var. Ocağa kadar bozdurmayı düşünmüyorum. İnşallah sıkıntı yaşamam... Mesaja git »
Ailem 1.5 hafta yok yemek önerisi ?? // CİDDEN AÇIM.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fırın olmadan olmaz, tavada çok güzel olmayabilir yapmak isterseniz tavaya azıcık yağ koyun, tavanın kapağını kapatın 10dkda hazır olur. Ama tavada d... Mesaja git »
Ailem 1.5 hafta yok yemek önerisi ?? // CİDDEN AÇIM.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bimde pizzalar var 4 pizza 10tl. İdare eder yiyebilirsiniz Bimde mutfağım marka 5.5tlye dana köfte var 5 adet 225gr. Tost ekmeği alıp bunlardan... Mesaja git »
Arkadaşları

Xpantheroo

BineyMoser

senuyurken

Eksi-1

aymefS

BARIŞŞŞŞŞŞ

veliusta

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156