Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahannee
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdSahanne Lan
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ekşi'de Donanımhaber'in güvenlik açığı olduğu söylenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Beni banlamayın:(... Mesaja git »
Piyasa Yükseldi Absürt Araçlara Yönelelim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sus ak çomar ... Mesaja git »
Oyuncu koltuğu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sizene lan istediği koltuğu seçer alır... Mesaja git »
3 modem arasında kaldım hangisini almalıyım konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Turk net in hiper netini kullanacam bana vdsl2 modem almam gerektiği söylendi alta modem leri ve ihtiyaçlarımı yazacam yardımcı ol... Mesaja git »
Bu gün gidip teknosa ya baktım 210 lira fiyatı 14 şubata özel düşmüş herhalde 150 liraya çok kararsız kaldım hangi modemi alsam hangisi benim daha ço... Mesaja git »
Cevap için teşekkür ederim yarin teknosa ya gidip bakarım peki kutu üzerinde falan yazmıyor ama forumda vdsl2 yi desteklediğini yazmışlar siz kullanıy... Mesaja git »
Merhaba asus n16 modem 150 lira demiştiniz ama linkten baktım 209 lira yazıyor acaba sevgililer gününe özel bir indirimmiydi yada kampanya devam ediy... Mesaja git »
vdsl2 modem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar turk netin hiper netini kullanacam telefon açtım vdsl2 modem almalısınız dediler ASUS DSL-N16 vdsl2 yi destekliyormu wifi çekim güc... Mesaja git »
TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cevap için teşekkür ederim az önce turk net ile de görüştüm vdsl2 destekli bir modem alman gerekiyor dediler bana 200 lira civarı bir modem önerir mi... Mesaja git »
TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Abi adamlar 50 mbps ı destekliyor hattiniz dediler ama hiper net ile yani simdi ben 16 mbps imi gore bilirim diyiyorsunuz o modem işimi görürmü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141