Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
szymek61
Gerçek Adismail aydın
Doğum Tarihi6 Mayıs ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Paraf market ve akaryakıt kampanyası. başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Merhaba Migros sanal Market den deterjan alsam 118 TL civarı tutuyor. 8 TL para üstü + 10 TL indirim e ticaret + 10 TL paraf para gelir mi? Malûm bug... Mesaja git »
Ankara’daki Migros’larda hediyem karta 109.9 TL yükleme yapan var mı? Hem 9,9 TL si paraf üstü hem de 10 TL indirim alabilen?... Mesaja git »
Acemi: Amasya Eryatağı Usta: Tekirdağ/Malkara Hoppala paşam Malkara/Keşan...... Mesaja git »
Merhaba Hayırlı olsun öncelikle. Yalnız ricam bu boya koruma kampanyasına ek hediye olarak far parlatma isteriz... Mesaja git »
Merhaba Nasıl oldu ben de alayım,sigara içen arkadaşlara satayım. ??... Mesaja git »
Paraf market ve akaryakıt kampanyası. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Anladım teşekkür ederim.O zaman bizde farklı total kart ve istasyondaki pompacıya rica ederek bu yeni karta tanımladığımız plaka ile almayı deneriz.Ma... Mesaja git »
Paraf market ve akaryakıt kampanyası. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Şu 10 TL paraf para için önce 100 tl şartı var sanırım? Siz önce 100 TL alışverişiniz oldu mu?... Mesaja git »
Kesinleşen Borç-İcra başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Merhaba Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Para banka EFT si şeklinde gönderildi.Herhangi bir ticari ilişkiden değil,ihtiyacı gidermek amaçlı bor... Mesaja git »
Kesinleşen Borç-İcra başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Boş konuşacak olanlar zahmet etmesin.Bilgili arkadaşlardan destek rica ediyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

bypangea

nismo35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168