Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Han_09
Gerçek Ad 
KonumAydın
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aboneliğim 26 sında doluyor izine ayrılıyorum uğraşamam diye fax çektim dün bugün kapatmışlar tüm kanalları,aradım tarih var orda neden kapattınız,ile... Mesaja git »
2017 Civic Euro N Cap'ten 4 Yıldız aldı. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
10 yıldız alsa ne fark edecek ki adamlar emniyet kemeri bile takmıyor üç şeridi tıkanmış durmuş otobanda (çeşme-izmir) makas atalarımı ararsınız üstel... Mesaja git »
dostoyevski okumadan ölmeyin başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Okumak güzeldir...... Mesaja git »
Yeni radar sistemi sureleri yanlis hesaplanmis. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aydın İzmir otoban 101km kalmış aklımda... Mesaja git »
ilginize teşekkürler hafta sonu bakamadığım için bugün yazabildim ağır hasarlılardan uzak durmak lazım tabi hasar var hasarcık var sonuçta alıp satıc... Mesaja git »
Arkadaşlar merhabalar 2,5 yıldır arabam yok kısmetse yılbaşından sonra ikinci el almayı planlıyorum 2015 ve üstü focuslara bakıyorum benzinli dizel fi... Mesaja git »
BUNLAR İNSANI SIFIR ARAÇ SAHİBİ YAPAR!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende fokus benzinli bakıyorum 2015 30-40k daki arabaya sıfır 2017 parası istiyorlar neyin kafasın dalar anlamıyorum sağdan soldan duyuyorum şu paraya... Mesaja git »
YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3008 için vahiy mi geldi de niyetlenen vazgeçmez zevk meselesi hesabına gelen alır gelmeyen almaz en başında yazdım İŞİNİZE KARIŞMAK GİBİ OLMASIN di... Mesaja git »
Haram olsun benim vergimden düşen payı [8\|]... Mesaja git »
YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İşinize karışmak gibi olmasın ama sıfır alacak olanların incelemelerini öneririm servis sıkıntı olmayacak yerler için bakım fiyatlarında bilmiyorum ... Mesaja git »
Arkadaşları

beyincihüsnü
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıklıkları değil. Yaşanması mümkünken, yaşayamadığı mutluluklardır. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063