Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Krankenwagen
Gerçek AdNo Name
Doğum Tarihi21 Haziran ****
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadşalar 3 ay önce aldığım ve sadece 1 ay kullanabildiğim monitörü satmak istiyorum sebebi ise bilgisayar kasamın parçaları bozulduğu ve esk... Mesaja git »
Çin de okuyan var mi? konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaslar bu yil Çine gitmeyi dusunuyorum okumak icin. Orada okuyan veya gitmek isteyen varsa yazsin lutfen.... Mesaja git »
20 aydir Ingiltere’de yasiyorum sorularinizi alabilirim. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet hocam gelmeyi gercekten cok istiyorum. Size ozelden numarami atsam bana whatsappdan yazabilir misiniz?... Mesaja git »
20 aydir Ingiltere’de yasiyorum sorularinizi alabilirim. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bufenizde bana is ayarlama imkaniniz var mi?... Mesaja git »
Artik burayi terk etme zamani geldi. +22 konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaslar. Istanbul da yasiyorum ve yasadigim hayattan hic memnun degilim. Hayat zaten bu kadar kisa ve benim yasamak istedigim hayat bu de... Mesaja git »
Bios guncellerken guc kablosunu cektim. :( başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Hocam suan cip saglam mi degil mi bilmiyorum acaba eprom cihazi alip cipi anakarttan sokup yapmayami calissam? Ayrica merak ettigim diger bir konuda ... Mesaja git »
Bios guncellerken guc kablosunu cektim. :( başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam suan cip saglam mi degil mi bilmiyorum acaba eprom cihazi alip cipi anakarttan sokup yapmayami calissam? Ayrica merak ettigim diger bir konuda ... Mesaja git »
Bios guncellerken guc kablosunu cektim. :( başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Malesef dusundugum gibi oldu zaten casper alan kafama ediyim hic bir sekilde ne guncelleme yapiliyor ne uygun bir sey bulunuyor her zaman bir problem.... Mesaja git »
Cok tesekkur ederim hocam ilginiz icin. Evet banada cok ucuk geldi ve acikcasi gorustugum kisiler cok amator geldi 5-6 yere sordum. Her seyi anlattim ... Mesaja git »
Hocam sordum bir kac yere diyorlar diyorlar 200 tl e hallederim oysa laptop u satsam 400 tl ya eder ya etmez en ucuz sekilde bunu nasil halledebilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

dawras

DaYWaLkeR

^rof

deveyehendekatlatanadam

Tarihçi

Ouzhanmetin

NeyimVarKi?

BloodyButcher

daggerboy

Dil Filozofu

oğuz*han

imperium

kadir.uluag

orhun yabgu

EtkisizEleman95

ninja tuna

atakan3454

The World is Yours...

militalya

adar1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.375