Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
real_daywalker
Gerçek AdOĞUZ ALANKAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam ben bunu araştırdım zira benimde yakın zamanda lastik değiştirmem lazım ancak 215 ölçü adet fiyatlar 400-450 TL iken 205 adet fiyatlar 250 civar... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu izmir volcar hocam Arkas oto. birde hocam servisi servis yapan ustaları, çalışanın müşteri odaklılığı.... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
birde bilenler için birşey soracağım, dizel motor 2 için enjektör temizliği adına kullandığınız benzin katkısı nedir? her bakımda koyulması gerekir di... Mesaja git »
Merhabalar bugün 70 bin bakımı yaptırdım. 400Tl lik radyatör altı koruyucu parçası dahil 1250TL tuttu yani sadece bakım 850 civarında biraz da iskonto... Mesaja git »
BENDE DE ŞİFRE HATASI VERİYOR HEP nasıl çalışmaya başladı?... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER. sıkıntım için yerli forumlarda pek bilgi yok ama yabancı forumlarda araştırdım aynadaki motor sorunlarının hepsi garantiden çö... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam gittiğiniz elektrikçi hangi ilde?... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam garantiye ne giriyormuş ayıptır sorması? ayna motoru girmeyecekse, bence üsteleseydiniz. aynada darbe ve vuruntu yoksa 2 senede ayna motoru mu b... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
teşekkürler 200km sonra bakım zamanı zaten, haftaya servisteyim. teşekkürler bilgi için... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
beyler bugün sol katlanır aynam kapanırken tarrrr diye ses çıkardı kapanmadı, elle hafif iktirdiğinizde kapanıyor açılmasında bir sorun yok ama kapanı... Mesaja git »
Arkadaşları

benliharun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094