Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
real_daywalker
Gerçek AdHakan Akyılmaz OGA dan özür dilerim hesap benim
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
kendi kartımı kullanmak şartı ile internetten yapılacak olan 500tl ye kadar olan alışverişlerde %20 indirm pm atınızSistem Notu : Bu ilan her türlü yo... Mesaja git »
Boyner hediye kartları konusunu başlattı (17 gün önce)
1 adet 250TL lik ve 2 adet 100 TL lik Boyner hediye kartı mevcuttur. Online veya mağazada kullanılabilir. %20 iskontolu verilecektir. dm atınız... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
emin misiniz? sizin görüşünüz mü zira kullanılmayan bir karttan nasıl aidat alacaklar? ben şahsen sadece thy uçak biletleri için kullanacağım zaten am... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iki kart gönderiyorlar mastercard ve amex, amexi kullanıp mastercardı kullanmasak veya tam tersi mastercard'ı kullanıp amexi kullanmasak yine de kulla... Mesaja git »
Tek kalan 250TL lik Boyner Hediye kartı satılıktır, süre sınırı yok, internettede geçerli mağazada yaniher yerde geçerli. İzmirde elden teslim edilir... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yılda 300-400 bin harcadığım miles smiles kartımı kapattım. çok çok memnunum. kazandığın milleri bile harcayamıyorsun adam gibi hiçbir espirisi yok.... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam ikinci cevabınız beni şaşırttı bu kadar akıl yoksunu bir insan olabilir mi diye. yani iki hırsız o daha çok çaldı diye polise gidiyor gibi birşe... Mesaja git »
evet profile tıklayınca isim yazıyor, ve eşleştiriyorlar sanırım ama hiçbir bilgi yok. o kadar ne yaptıklarını bilmiyorlarki gerçekten bu işin ticare... Mesaja git »
bende yılda 200bin TL üzerinde harcama yaptığım kartımı kapatıyorum. Hem kampanya yok hem de THY Elit üyeliğimi nedensiz yere burada donanım haberde a... Mesaja git »
kampanya falan kalmadı en kısa zamanda kapatacağım... Mesaja git »
Arkadaşları

benliharun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266