Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
globalmemo
Gerçek Admehmet B
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni nesil iPhone'ların fiyatı ortaya çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kaynak=??... Mesaja git »
Yakın gelecekte iPhone’ları el hareketleri ile kontrol edeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
2014 te bu özelikleri kullanan tek bir insan görmedim. Samsung yapmış olabilir ama kullanan kaç kişi var?... Mesaja git »
deriden.com.tr %50 net indirim konusunu başlattı (19 gün önce)
deriden.com.tr de geçerli %50 alt ve üst limitsiz çek 30 TL. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
▓Adios Otel Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
1000 tl nin karşılığı 217.800 puan. bu puanı insanlar nasıl biriktirebilir aklım almıyor. bütün alısverisimi adios premium kartımla yapıyorum 1 yıldır... Mesaja git »
Markapark %50 bütün ürünlerde geçerli konusunu başlattı (24 gün önce)
markapark.com daki bütün ürünlerde geçerli %50 indirim kuponu 35 TL. Stan smith 210 TL ye geliyor.... Mesaja git »
Hepsiburada veya gittigidiyor çek arıyorum konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba, 5000 TL üzeri cep telefonu alışverişim için hediye çekleriniz varsa satın alabilirim.... Mesaja git »
N11 2500/155 10 Tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
NASİL kullanabilirim?... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar merhaba True wireless da denilen gerçek kablosuz kulaklık arıyorum. Kaliteli markalarda fiyatlar çok ucuk. Kampanyalı uygun fiyatlı ve ses... Mesaja git »
https://m.gearbest.com/headphone-accessories/pp_663674.html?lkid=11004390 indirim kodu var mı?... Mesaja git »
https://cart.gearbest.com/tr/m-flow-a-cart.htm?utm_source=epn&offer_type=session&af_id=752&pl_id=0&pl_type=other&click_id=41p0w69k8gcuaz4588r2nqtftgil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109