Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lagordiyan
Gerçek Adlagordiyan lagordiyan
Doğum Tarihi8 Haziran 1979
KonumElazığ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor All Star başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Begumden beklenen u donusu geldi ve satis basladi... Mesaja git »
Ingiltere survivor da erkek yarismacilar timsah öldürüp yemisler esas bomba sonra patlamish hayvanin nesli tukenmismis meger.... Mesaja git »
Yunan dan dost olmaz yaw tarih daha kac defa tekerrur edecek.... Mesaja git »
Survivor All Star başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
bozok performansa gore yazacaksaniz beni niye yazdiniz bu takima ihanet diyor. Peki sen niye takima ihanet edip dusuk performansli sahra yada begumu y... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaslar 1 yıl gibi bir süredir denon 1311 avr kullanıyorum. 1-2 aydır devam eden bir sorunum var. Film izlerken sık sık cihaz kapanıp kırmızı ısık ... Mesaja git »
: Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaslar merhaba. B&W ları sattık diye buraya ugramamazlık etmeyelım dedım :) biliyorsunuz sistemi komple satısa cıkarmısıtm bazı parcaları sattım a... Mesaja git »
: Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Juzam Orijinalden alıntı: lagordiyan Arkadaslar imzamdaki butun ekipmanlar satılıktır. İlgilenen ler pm atabilir. ... Mesaja git »
Arkadaslar imzamdaki butun ekipmanlar satılıktır. İlgilenen ler pm atabilir.... Mesaja git »
: MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: crf Tşk ederim Ama 6004 B&W CM 9 için yeterli olurmu senceAslında benim istediğim 8002 ama maalesef piyasada bulamıyorum. ... Mesaja git »
Dogumgunu hediyesi 686 lar geldi sistem tamamlandi... Mesaja git »
Arkadaşları

t_tunccan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125