Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
K@NT
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akıl Almaz Operasyon İçin Geri Sayım Başladı: Dünyanın İlk Kafa Nakli başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Bilimadamları çılgınlıkta sınır tanımıyor. Tıp alanında her geçen gün farklı gelişmeler yaşansa da bu seferki bambaşka. Özellikle 2017 yılı... Mesaja git »
Superonline fiber de sorun yaşayan varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben bir yıldır bu sorunla uğraşıyorum.aboneliğim 2010 da başladı.1 yıl öncesine kadar gayet iyiydi.sık sık sayfa görüntülenememe yada geç yüklenmesi s... Mesaja git »
LG 47LB670V 47" başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
güncelleme ile ilgili değil sitenin sorunu.güncellemeden öncede açılmıyordu yaklaşık 1 haftadır.... Mesaja git »
windows gezgini calismayi durdurdu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bu problem bende de oluyordu en son ekran kartı driverini güncelledim 2 haftadır sorun yok... Mesaja git »
WİN 7 hava durumu hizmete bağlanılamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
link için teşekkürler.indirdim bu da çalışıyor.... Mesaja git »
WİN 7 hava durumu hizmete bağlanılamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşım teşekkür ederim aynen uyguladım şu an orijinal hava durumu aracı çalışıyor.... Mesaja git »
araçların hiç biri hizmete bağlanamıyor.hava durumu ayarlarında konuma İstanbul yazıyorum konum bulunamadı diyor.genel bir durum olsa gerek.ne yaptıys... Mesaja git »
teşekkürler.bunu çözmeye çalışıyordum biraz bekliyelim o zaman.durumu buradan haberleşelim... Mesaja git »
WİN 7 hava durumu hizmete bağlanılamıyor konusunu başlattı (2 yıl önce)
2 gündür durum bu.genel midir acaba... Mesaja git »
Lg g2 sinir edici fotograf sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kamerayı telefonu yan çevirip öyle açın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: PSP SLİM PİANO BLACK 2004 SATILIK 300 TL SATILDI
Alıcı: ABSOLUT
Tarih: 20 Mayıs 2009; 11:46:58
Yorum
Çok arkadaş canlısı ve sempatik bir arkadaş.Sattığı ürün ilanında belirttiği gibi tertemiz.Güvenle
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172