Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
john mclane
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Mayıs ****
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 134
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sefer Görev Emri nedir? Nasıl sorgulanır? başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Sefer görev emrim yok, askerlik biteli 12 yıl oldu. Öncelikle kaç senedir ülkemizde yan gelip yatan, her ay sosyal yardımlaşmadan kelle başı maaş ala... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yoo karşı tarafın internet ayarlarında sms olarak gönder aktif... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar bir konuda yardım istiyorum sizden. Bu imessage olayında benim internetim kapalı ise, başkasının gönderdiği imessage bana ulaşmıyor. Hani ... Mesaja git »
Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yaklaşık 9 sene partner tepene kullanıcısı olarak, yeni rifter’i çok beğendim. Hali hazırda, iç donanımı ve dış ön dizaynı beğendim. Bakalım ülkem... Mesaja git »
Hocam tek evladım, daha doğrusu abim vardı rahmetli oldu bir kaç sene önce. Onu bırak bizim hanımda bakamıyor aynı hatayı veriyor. Ama kendi ann... Mesaja git »
Ne alaka hocam? Benimde mesela üretilemiyor nüfus müdürlüğüne gidin diyor. Ama babamın ve annemin soy ağacı çıkıyor. O zaman benmi evlatlığım ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Allahım bu sene bize Ali koçu Başkan görmeyi nasip eyle. Gerekirse bu yolda bu sene de şampiyon olmayalım ki, bu diktatörden bu sene kurtulalım. O... Mesaja git »
takipli vergi borcu nedir başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
merhaba, benimde geçen sene gitmediğim bir mahkemeden dolayı yargı harcı çıkmış, 57 tl. faizi ile beraber 65 tl olmuş. e devletten baktığımda takipli ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Allahım bu sene bize Ali koçu Başkan görmeyi nasip eyle. Gerekirse bu yolda bu sene de şampiyon olmayalım ki, bu diktatörden bu sene kurtulalım. O... Mesaja git »
1830’dan beri bandırmalıyız ??... Mesaja git »
Arkadaşları

edacsac

kAr_gA

foreversev

.Colibri.

TEPEE PREMİUM PACK

tom_bombadil

TheScarface

iaaynaci

aLy0091
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK FOSSİL CH2695 (İNDİRİM)
Alıcı: ö+y=m
Tarih: 2 Ocak 2018; 15:09:53
Yorum
Genel Puan

Ürün: BEDAVA ADİDAS ADİZERO ADP 3511 PARA İSTEMİYORUM
Alıcı: irsoy
Tarih: 18 Aralık 2017; 16:52:26
Yorum
Cüzi bir miktar para karşılığı güzel bir saat aldığımı düşünüyorum, anlaşılabilir bir arkadaş, teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: SATILIK DİESEL DZ-4204 (İNDİRİM)
Alıcı: Batmanlı Betmen
Tarih: 10 Ekim 2017; 14:09:12
Yorum
ödemeyi yaptım hemen kargoya verdi. çok teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK TİSSOT 1853 SAAT (İNDİRİM)
Alıcı: WinteR
Tarih: 29 Eylül 2017; 15:22:17
Yorum
Çok ilgili ve hızlı bir arkadaş, sorun yaşamadım, kargoda kutulamaya biraz dikkat, kargo firmaları sıkıntılı çünkü.
Genel Puan

Ürün: SATILIK XİM4
Alıcı: ussaki
Tarih: 30 Aralık 2016; 16:09:56
Yorum
Sorunsuz güvenilir Ödeme yapar yapmaz kargoladı.
Genel Puan

Ürün: SIFIR KULLANILMAMIŞ GÜMÜŞ NOTE 5
Alıcı: edacsac
Tarih: 28 Ekim 2015; 19:30:46
Yorum
Herşey belirtildiği gibiydi. Güzel bi alışveriş yaptık. Teşekkür ediyorum.
İmza
iPhone x 256 gb silver a1865 + aprilia srv 850 + Peugeot 508 2.2 GT + Nikon d7000
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad
Motosiklet
Aprilia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188