Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SlmKbr
Gerçek AdSelim K
Doğum Tarihi10 Şubat ****
KonumDüzce, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
Max. 2500 TL düzeyinde Laptop tavsiye? konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynanmayacak, internet, ofis programları, vdieo-film gibi şeyler için kullanılacak 1500-2500 tl arasında laptop önerebilir m... Mesaja git »
Samsung SCX-4623F (2 Adet) Samsung ML-2165 (4 Adet) Canon LBP6030B (4 Adet) Epson C2900 AcuLaser Bütün renkler (2 paket) Bunlar var mıdır? Ücretleri ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Ev için kamera almak istiyorum. Evin içine ve dışına. Maksimum 20 dolar civarı 2 ya da 3 tane alabilirim. Önerdiğiniz, kullandığın... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. İlk sayfaya baktım ama göremedim. Telefonu ancak güncelleyebildim. (MIUI Global 8.2 | Kararlı 8.2.2.0(NAAMIEB) Whatsapp ses bildi... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Ado hocam özellikle size.) Bir-iki gün içerisinde klima almak istiyorum. Airfel'de karar kıldım gibi; ama Regal'e de fiyatı açı... Mesaja git »
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://www.bizimcarsimiz.com/AIRFEL-LTXN50U-18000-SEZONSAL-INVERTER-KLIMA,PR-67064.html?ref=akakce&v=1.70.3 bu ürün fiyatı iyi gibi, tavsiye eder mis... Mesaja git »
DEFACTO Seçili Ürünlerden 1 Alana 1 Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
eşofman altı yok resmen ya:)... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. 42 inch lcd tv var, arkasına led almak istiyorum, daha önce alıp uygulayan, memnun kalan var mı? Aşağıda linkini verdiğim ürünü a... Mesaja git »
Bosch bgl8pro1 sipariş vermiştim bugun teslim aldım. Malzeme kalitesi cok iyi. Ama ana başlık canımızı sıktı açıkcası. Hareket ettirmesi zor, hatta gü... Mesaja git »
Arkadaşları

1080p

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219