Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SlmKbr
Gerçek AdSelim K
Doğum Tarihi10 Şubat ****
KonumDüzce, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DEFACTO Seçili Ürünlerden 1 Alana 1 Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
eşofman altı yok resmen ya:)... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba. 42 inch lcd tv var, arkasına led almak istiyorum, daha önce alıp uygulayan, memnun kalan var mı? Aşağıda linkini verdiğim ürünü a... Mesaja git »
Bosch bgl8pro1 sipariş vermiştim bugun teslim aldım. Malzeme kalitesi cok iyi. Ama ana başlık canımızı sıktı açıkcası. Hareket ettirmesi zor, hatta gü... Mesaja git »
Hepsiburda elektrolüx süpürge sepette 977 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uzun zamandır araştırıyorum, dün bosch bgl8pro1 modelini sipariş verdim. Toz torbalı, hepa13, enerji b sınıfı diğerleri a sınıfı. Malzeme kalitesi co... Mesaja git »
▓Gittigidiyor Maxipuan Kampanyası(16-31 Mayıs) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Maximum mobildwn kampanyay katıldım,dün sanal karttan 1000 küsür liralık alışveriş yaptım ama mesaj falan gelmedi, uygulamadan baktıgımda da gözükmüyo... Mesaja git »
Memlekettengelsin % 50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün sabah sipariş verdiğimiz fıstıkellalar geldi. Tadları güzel :)... Mesaja git »
tam hatırlamıyorum hocam ama yine bu civardaydı ücreti sanırım.... Mesaja git »
geçen seferki kampanyadan fıstıkella alamamıştım, bu sefer 2 adet aldım. Bir deneyelim bakalım.... Mesaja git »
Merhaba. Şu konudaki https://forum.donanimhaber.com/uzun-soluklu-bir-elektrikli-supurge-arastirmasi-supurge-alacaklar-okumali--51545146-249 @denizata... Mesaja git »
Homend konusan cay makinası 111 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dün sabah sipariş vermiştim, bugün teslim edildi. El mikseri ve çay makinesi. El mikseri kendini belli ediyor kalite olarak. Ama çay makinesi malzeme ... Mesaja git »
Arkadaşları

1080p

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.242