Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SlmKbr
Gerçek AdSelim K
Doğum Tarihi10 Şubat ****
KonumDüzce, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
2 kg Ceviz içi, 1 kg da karışık lüx almıştım dün geldi. Gramajlarda sıkıntı yok. Tatları da gayet iyi. Sonuç olarak pişman olmadım. Yalnız fatura yokt... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar, reflü yatağı gibi bir şey arıyorum. Hanım arkadaşta altta linkini verdiğim üründen görmüş; hem çocuğu uyutmak için, hem de pratik her yer... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Açıkçası araştırmadım hocam. Mağazadaki görevli iyi falan dedi ama ürün satmak için de demiş olabilir, ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. Size veri... Mesaja git »
Hocam yatak güzel. Bize verilen yatak ara kat yatağı, ince zaten. Çocuğu ara kattan alt kata alma zamanı geldiğinde bu tarz bir yatak alacağım ben de... Mesaja git »
Aldığınız ürün pamuk mu? Linkini atabilir misiniz?... Mesaja git »
Valla yatağın markasına bakmadım. Mağaza kampanya var dedi, yatakla beraber bu fiyat dedi aldık:) Yeni modeli mi eski model mi bilmiyorum, altta linki... Mesaja git »
Biz de Kraft'ın calipso elit modelini aldık. Dönencesi olmuyor dedi aldığımız mağaza. PArk yatak ve üst kısmı için yatak dahil 680 tl'ye aldık. Siz ne... Mesaja git »
Merhaba. Nuna Pepp Lux benim çok hoşuma gitti ve gerçekten çok sağlam. Ama ben Joie Litetrax 4 aldım. Hem fiyatından dolayı hem de Nuna Pepp Lux'e gör... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Bebek arabası alma aşamasındayım. Joie Litetrax 4 ile Nuna Pepp Lux arasında kaldım. Dün ebebek mağazasında inceledim. Kapatıldık... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
BEBEK BEZİ İÇİN YARARLI BİLGİLER Bebek bezi, bebeğinizin 2.5-3 yaşına kadar ihtiyaç duyacağı ürünlerin başında gelir. Bebek gelişim uzman... Mesaja git »
Arkadaşları

1080p

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078