Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
leyla281
Gerçek Admehmet kara
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
nvme ssd başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
biraz eski evet pcei kartla olurmu peki olursa randıman düşermi... Mesaja git »
nvme ssd konusunu başlattı (4 gün önce)
M.2 Sata NVMe SSD alsam benim anakartıma olurmu bu girişlere bilgisi olan... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çözme zaten çok pis bir ırkları var... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ben size almanyada bizim ağzımızın açık kalacağı bişey anlatayım benim alman müşterim 3 evlilik yapmış ilkinden olan oğlan büyümüş. oğlan babasının 3.... Mesaja git »
Doğalgaz kombi ısınma ve tasarruf sorularım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kombiyi açıp kapamak kullanılmayan odaları yakmamak aksine fatura yükseltir düşük ayarda sabit derecede odaların tümünü yakarak tasaruf edersiniz yalı... Mesaja git »
Apple AirPods'a ciddi rakip "Sony WF-1000X" kutusundan çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Temiz bass isterseniz Bose soundsport bakın derim EarPods dan daha ii temiz bass arayanlara... Mesaja git »
Koşu yapılan gün pizza, bira, tatlı vs. gömmek zararlı mıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen ben yoğurt ağırlıklı besledim en önemlisi ekmek ve şekeri tamamen hayatımdan çıkardım akşam yemeklerini kestim böyel yap benim gibi bak nasıl k... Mesaja git »
Koşu yapılan gün pizza, bira, tatlı vs. gömmek zararlı mıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ev yoğurdu yemek göbek eritir aklınızda olsun... Mesaja git »
AirPods vs Beats Solo 2 Wireless başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bose soundsport öneririm airpodsdan daha iyi bass performası veriyor izalosyanıda çok ii pil konusuda çok ii incelemenizi tavsiye ederim... Mesaja git »
Kış Için Bot Önerisi Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
adidas goretex bot 2 senedir giyiyom sıkıntı yok fiyat biraz tuzlu ama ayakda çok iş yapanlar için çok rahat bi bot... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109