Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Apollon
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sanırım whatsapp ile ulaşıp hesap numarası gönderiyorlarmış, aramalarını bekliyorum ben. Edit;:geldi... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Benim kargo şu duruma geçmiş. Customs clearance completed, shipments are at Alljoy depot in Turkey for tax/duty collection, IST service phone : +90212... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Aynı şekilde bekliyorum ben de hocam, inter mng bize gelen bir şey yok diyor.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Up.... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Önceki sayfalarda aynı kod ile şu linkten sorgulayabilirsiniz demişler ama benimkinde de aynı şekilde sonuç çıkmıyor.... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Bana whatsapp tan msj attılar 30$ dolar üstü için arıyorlar... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
buradaki kargo şirketi ödemenizi organize eder. bir arasanız çözüm bulursunuz inter mng 08506446837... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Vergi için aramadılar hala iki gündür data manifested şeklinde.... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bugün alljoylogistics firmasınında şu şekilde bir güncelleme gelmiş 2018-04-04 14:41:49 data manifested Sanırım ülkeye giriş yapmış yarın takip kodu ... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaşlar forumdan 5 üyemiz ile 6 ay sıkıntısız kullandık, şuan bir arkadaşımız gruptan ayrıldı, yani bir kişilik kontenjanımız var isteyen olursa nu... Mesaja git »
Arkadaşları

Asonas

error404

Pozitron~

sufistike

Themistokles

Sinekli Bakkal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.859