Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ShaNexxx ... Mesaja git »
Everest neden kötüleniyor? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Zalman, thermaltake vs alına biliyor 300 tl civarında. ben 285 tl zalman neo 9 almıştım amazon.de den.Benzer fiyata n11 de satıldı. Vatandan 150 tl... Mesaja git »
Everest neden kötüleniyor? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam , kasa saç kalitesi çok düşük oluyor.Bir kaç kez sök tak yerler yalama oluyor.O fiyata ben olsam zalman alırım. Kasa diyip geçmemek lazım. Stat... Mesaja git »
Oyunları Türkçe Altyazılı Film Gibi İzleyin! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Herkese selamlar Donanimhaber Ahalisi, Uzun bir süredir Türkçe yamaları kullanarak oyunların Türkçe altyazılı film gibi izlenilmesi üzerine çalışmalar... Mesaja git »
Dh yeter reklamlardan gına geldi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
süpersininiz çok teşekkür ederim... Mesaja git »
UDEMY'DE 250 Kurs Kısa Süreliğine BEDAVA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
UDEMY'DE 250 Kurs Kısa Süreliğine BEDAVA !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
https://www.reddit.com/r/learnprogramming/comments/75ovw4/250_free_udemy_course_coupons/ Sömürün.... Mesaja git »
Bi dahaki alış verişimde sizden yardım isteyeceğim.Gearbest 75 dolar yazmış kutuya 56 tl vergisi çıktı yarın aramex havale edeceğim.Yardımcı oldunuz i... Mesaja git »
ilginiz için teşekkür ederim. aramex türkiye istanbul şubesini aradım.Notebook gümrüğe takılmış.Mail adresimi verdim. Mail atacaklarmış.Gümrük mikt... Mesaja git »
1600-8320 1060-380 benchmark başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam testler için çok teşekkür ederim. Elimde fx 8300 var ve 12 cm lik 2 fan takıp kullanabileceğim kule tipi soğutucu.gigabyt yeni revizyon ... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141