Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Inova tablet alınır mı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bende bu tabletten ten aldım teşhir ürünüdür. Dokunöatiğinde sıkıntılar vardı boydan boya 2 parmaklık bir alan dokunma algılama yoktu. Ekranı cam oldu... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar ekran koruyucu tavsiyeniz var mı kalemin hassasiyetini bitirmeden kullanabileceğimiz.Kılıf olarak ne tavsiye edersiniz?... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
İyi akşamlar hocam, N11 'den tableti aldım 44tl kuponla indirimli hali 1 bin tl tutu. İçinden şarj cihazında çıktı. write pdf ile pdf kendi hafızas... Mesaja git »
Optoma Projeksiyon Kullanıcıları - ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam süper ekonomi modunda(en düşük parlaklıkta) kullanıyorsanız bazı videolarda beyazlarda titreme yapabilir.Bende viewsonic pa503w süper ekonomik ... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Sağolun arkadaşlar. Çıta dan çerceve yapıp gerdireceğim. Numune aldığım ürünü tersten ütüledim. Hiç güzel olmamıştı.... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam numune ve perdenin aslı geldi. Numune yi denedim. Kullandığım siler cast gümüş perdede yan açılardan daha canlı ancak tam projektör yönünde 90 ... Mesaja git »
Hocam , son fotoda sıkıntı yok gibi.Görüntü düzgün gözüküyor.Sanırım kaynak sinyal almayınca lamba parlaklığını kısıp ekonomi moduna otomatik geçipte ... Mesaja git »
Hocam, Led projeksiyon yok ama dlp projeksiyonumda süper ekonomi moduna beyazlarda bazı tv kanallarında buna benzer bir karaltı oluyor. Sorunu daha kı... Mesaja git »
Ziraat Bankası Vakifbank Halk Bankasi ve Sekerbank Konut Kredi Faizlerini indirdi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ziraat Bankası, 500 bin liraya kadar konut kredilerinde faiz oranını yüzde 0.98'e çekti. Yeni faiz oranları 11 Mayıs'tan itibaren geçerli olac... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İlginiz için çok teşekkür ederim hocam. Konu sahibi arkadaşın paylaştığı alternatif satıcıdan 1.6m x2.5m perdeyi takipli şekilde aldım. Daha büyük ala... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125