Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Karşınızda AMD Ryzen 2: Tüm detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
F/p türkçe destekli mekanik klavye tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ürün linki bu hocam , satıcı farklı gibi Mağazaya soru sordum , duruma göre alacağım. Ama Türkçe diyipte türkçe olmaması resmen dolandırıcı... Mesaja git »
F/p türkçe destekli mekanik klavye tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam çok sağolun yanıtladığınız için. Bu sitede tüm ürünler diyince türkçe klavyede var gözüküyor. Satıcıda n11 e türkçe q diye yazmış ama nas... Mesaja git »
F/p türkçe destekli mekanik klavye tavsiyesi. konusunu başlattı (10 gün önce)
İyi akşamlar arkadaşlar F/p mekanik klavye aramaktayım malesef türkçe desteği çoğu klavyede yok. 250 tl civarı bu klavyeyi buldum Trust 21808 GXT... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam , tüm yazılanları okudum.Numune perdeyi siparişte verdim. Gelince deneyip sonucu yazacağım.Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam çok teşekkür ederim. Aliexpressteki olumsuz yorumlar çok düşündürüyor beni , şu a4 örneğini sipariş vereceğim.Cihaza göre performansı değişiyor... Mesaja git »
Bu perde için tam karşısındanmı izlemek gerekiyor?... Mesaja git »
Kullandiginiz en performanssiz gpular başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
tnt2 m64 32mb [:( Arkadaşlarda ge force vardı dibim düşerdi.benimkisi bir çok oyunu açamazdı. Ram 32 mb ,işlemci celeron 500 mhz ama 550 o.c li kullan... Mesaja git »
LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500 başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam projeksiyonu biraz ileri geri konumlandırın netleşme sorunu çözülecektir.... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
İşte bende bakıyorum genelde 500 lümenin altında cihazlar birde manuel optik zoom olmayınca vaz geçtim. Led orojeksiyon yerine dlp aldım pa503w... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094