Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Vatan,hb,itopya gibi siteler msi amor 1080 ni 1800,1900 tl msi gaming 1080 nide 1950 tl gibi fiyatında sattılar ama kampanya bir kaç gün sürdü sonra f... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
1070 ile 1080 fiyatı çok yakın oldu.Alırsanız 1080 almaya çalışın millet kampanyadan 1800,1900 tl lere 1080 aldı.... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Haziranın 14 ünde gece 12 den sonra sipariş verdiğim zotac amp 1080 kartı bu gün elime geçti.Karta sorun yok, cw yok boşta 39 derece civarında fanları... Mesaja git »
Bios güncellemesinden sonra ram problemi (Çözüldü) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
iyi akşamlar Ekran görüntüsünden anladığım kadarı ile a1 ve a2 ye ramleri takınız şu an a1 ve b1 de Ramleri dual olarak anakartın kitapçığına uygun ... Mesaja git »
Arkadaşlar yaz indirimden eski birkaç oyun oyun almak istiyorum.Daha önce hiç steamden oyun almadım.Şu an win10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. A... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Süper olmuş , hocam kartın ses durumu nasıl oldu.belirgin şekilde azaldımı.montajda termal macun olarak içinden çıkanımı kullandınız noctuha n1h gibi ... Mesaja git »
Amd Fx 8370 Alsam nasıl olur başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam sesizlik için sıvı soğutma şart gibi.Ekran kartınada Bulabilirseniz uygun fiyata böyle bir çözüm ses sorununuzu çözebilir. Ben amazon.de de... Mesaja git »
Amd Fx 8370 Alsam nasıl olur başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam ben geçenlerde ülkemizde olan gtx 1080 indirimini kaçırdım.Kendi kendime boş ver nasıl olsa rx 480 1080p çözünürlükte yetiyor diyordum.Sonra hb ... Mesaja git »
Kas gevşerken olmaz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Nöron cekilmez Nöron her zaman kasa bağli durumdadir. NÖRON KASTAN AYRILIRSA FELÇ DURUMU OLUR... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam hayırlısı olsun 1080ti hangi modelini bu fiyata aldınız.bende baktım ama fiyatlar çok yüksek geldi zotac amp 499 dolardı artı kargo ve vergi ile... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.172