Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet bir yıldan beri sorunsuz kullanıyorum pc ve ps3 te fakat dsmartın optik çıkışına bağlayınca bazı kanallarda discovery science ,ambilight vs bir k... Mesaja git »
SSD'den Gelen Cızırtı Sesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam son kez ssd firmware upgrade yapın bence. anakart bios güncelkeyn güncelse bile birkez daha yazdırın. Son sürüm linuxlardan bir yükleyin. Uef... Mesaja git »
SSD'den Gelen Cızırtı Sesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çinden jumper ez book 3 pro aldım.Normalde fansız model hiç ses çıkmaması lazım ama ses çıkıyor üstüne sarj takınca elektrik akımı resmen hissediyordu... Mesaja git »
Msi b350m gaming pro bios sorunu acil başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bios sorunu bence bendede ilk seferde asla m2.ssd yi tanımamıştı. Hatta bazı arkafaşların cpu su 1.5 ghz geçmiyordu gene bios yüzünden Bence ba... Mesaja git »
Msi b350m gaming pro bios sorunu acil başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bende r5 1600 var ve msi b350 motar artic anakartım var. Ramler corsair 3200mhz 8*2 dual. İlk aldığımda parçalar ayrı ayrı geldi görüntü alana k... Mesaja git »
Gtx 1060 3gb alınırmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aslında birde aldığınız kartı 2.elde satarken nasıl satabileceğinizi bağlı bu seçim elinizde 6 gb kart olursa misal olarak 1 yıl sonra bu kartı daha k... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hayırlısı olsun Çekiliş içinde çok teşekkür ederim. Heyecan oldu hepimize... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum. Daha öncede mesaj atmıştım listeye bile girememişim... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
ShaNexxx ... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078