Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
btelgezer
Gerçek Adbahadır telgezer
Doğum Tarihi13 Mayıs ****
MeslekElektronik öğrencisi
İlgi Alanların-gage,
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HTC U11 Siyah yada Mavi . konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba HTC U11 siyah yada mavi renk arıyorum hafıza önemli değil garantili olması tercihim.İstanbul içi nakit alırım diğer iller için konuşulur duru... Mesaja git »
HTC 10 (siyah). konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba Media Markttan alınma fatura,kutu ve kutu içeriği tam,kulaklığı yeni değişimden sıfırlanmış olan HTC 10 (Siyah renk) cihazımı satıyorum takas ... Mesaja git »
OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba htc 10 ile oneplus 3t arasında kaldım siz kullanıcıların fikrini sormak istedim hangisi alcak olsanız .daha önce oneplus 1-2 kullandım 3 t hak... Mesaja git »
Htc 10 kullanıyorum ama oneplus 1-2 kullandığım için aklım kaldı bu cihazda htc 10a göre önerirmisiniz arkadaşlar .... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba cihazı bugün aldım güncellemeler ancak bitti kurdum facebook ve messenger uygulaması hata veriyor ve güncellemiyor bu başına gelen oldumu old... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba htc 10 alacağım ama tianma ve sharp panel ile ilgili duyduklarım kafamı karıştırdı bu konu ile ilgili bilgi vericek yardımcı olabilecek biri v... Mesaja git »
★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Zte Axon 7. 30.11 media markt alınma faturalı full kutu spigen kılıf dahil durumda satıyorum ilgilenenler mesaj yoluyla ulaşsın lütfen.istanbuldayım.... Mesaja git »
İstanbul Anadolu yakası cihazı görebileceğim biri varmıdır elden rica etsem.... Mesaja git »
★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar; burada okuduğum sorunlar birebir başıma gelince cihazı satıp satmama konusunda kararsız kaldım açıkçası o yüzden önce servise ardı... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
youtubeda izlediğimi bir videoda batarya kısmını tak çıkar yaparak arka kısımda potluk olduğunu belirtiyordu bu sorunu yaşayan varmı hiç aranızda ?.... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Hakkında
Zaman Kötü
Kolla Götü

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109