Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dogo argentino
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Donanımhaber bu işlemcilerin incelemesini paylaştı da ben mi kaçırdım? Video yayınlanmadı mı, biri beni aydınlatsın.... Mesaja git »
AMD neden devamlı indirim yapıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tam da bu yüzden insan nüfusu azalmaya başladı, millette çocuk yapma isteği kalmadı ki.... Mesaja git »
Dual x5675 (çift cpu) inceleme vs i7 7820X vs Ryzen 7 1800X başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tdp ortalama bir değer değildir, işlemcinin bütün birimlerine yüklendiğiniz andaki ısıl gücüdür, bu değere göre firmalar soğutucu tasarlar, güç tüketi... Mesaja git »
CODWW2 RYZEN 1200 PERFORMANSI başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İşletim sisteminiz nedir, öğrenebilir miyim?... Mesaja git »
AMD' yi tebrik etmek lazım, adamlar tek taşla iki kuş vurdular resmen. Hem Raja Koduri' den kurtuldular hem de İntel' in içine bomba yerleştirdiler... Mesaja git »
AM4 ün soket desteği vaadi bana gerçekçi gelmiyor şahsen başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Verdiğiniz linkler BIOS ile alakalı, X370 ile ilgili sıkıntılar var demişsiniz, ben onları sormuştum.... Mesaja git »
AM4 ün soket desteği vaadi bana gerçekçi gelmiyor şahsen başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
x370 de ne gibi sıkıntılar var?... Mesaja git »
Asus'un beklenen anakartı göründü: Ryzen için Mini-ITX model başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Asrock ın Mini-ITX kartı Türkiye' de satılıyor, gözünüzden kaçmış olabilir, çok şirin bir kart.... Mesaja git »
Mohteşem bir yorum, NASA' da mı çalışıyorsunuz?... Mesaja git »
Termal macunun doğru uygulanması ile ilgili video... Mesaja git »
Arkadaşları

Castle Bravo

JrMaster

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

AMD Phenom II X4 955 /ASUS Crosshair IV Formula / G.Skill Flare 4GB (2x2GB) 2000Mhz / Western Digital Caviar Black 2x500 GB /Gigabyte 1gb gtx 460 /Samsung T260HD /Uzay montaj /Pc Power and Cooling 750 watt Silencer/CoolIT ECO-R/Logitech Mx Revolution
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
quad

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172