Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
banillasky
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar promacto x10 cihazım nakit ihtiyacımdan dolayı satılıktır. Cihazı anlatmaya gerek duymuyorum zaten burada yeterince bilgi var. İsta... Mesaja git »
Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba, Motevo kf-ns1 model cihaza sahibim. aracın benden önceki sahibi taktırmış. Fakat şöyle bir sorun var. Direksiyondan ses açma tuşuna tanımlam... Mesaja git »
Notebook hava çıkışı ve ısınma hakkında konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba Asus N550jv - cn127h model notebook sahibiyim, cihazdan inanılmaz derecede memnunum. Sadece kafama takılan bir konu da bilgiye ihtiyacım var.... Mesaja git »
SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de Fiit VR2 model gözlüğe sahibim. İnternette çok fazla araştırma yapmama rağmen detaylı teknik bilgiye rastlayamadım ancak vr gözlüklerde tünel ... Mesaja git »
Yeni baslayanlar icin GTA V Online başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, GTA online da yeniyim. Haritada hiç görev göremiyorum. Günlük görev açmaya çalıştığımda yeterli ranka sahip olmadığımı söylüy... Mesaja git »
Grand Theft Auto V PC Sürümü (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, GTA online da yeniyim. Haritada hiç görev göremiyorum. Günlük görev açmaya çalıştığımda yeterli ranka sahip olmadığımı söylü... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Normal bilgisayar ekranını 2 ye bölebilir miyiz peki? Ben uygulamayı denedim hız olarak gayet iyi ancak trinusvr gibi bilgisayar ekranını vr modeli se... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
vr box2 kullandım bahsettiğiniz gibi çok iyi bir ürün değil ama o kadar berabat filan da değildi, özellikle göz ve burun kısmında sorun yaşamadım plas... Mesaja git »
Benim Fiit VR yarın elimde olacak, daha önce vr box2 ve samsung gear denemiş biri olarak merak içinde bekliyorum.... Mesaja git »
Ben de VR Box 2 var kenar çerçeveleri ve tünel hissiyatı yüzünden bir köşeye atmıştım. Bir süredir , gerekirse merceklerini değiştirerek nasıl modifiy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078