Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
simonmc
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir 11 kasım kupon şenliğinin daha sonuna gelirken, 9 Ekim'den beri verilen tüm kuponlar ve oranlarını inceleyebilirsiniz;... Mesaja git »
1000/150 aldım daha iyisi gelmez herhalde. Bu fiyat seviyesinde güzel oran bence %15 (%14).... Mesaja git »
5 TL Gerenk yok kampanya giderek düşüşe geçti daha iyi kupon artık gelmeyecek sanırım.... Mesaja git »
Hepsi 1 tl. Benim geçmiş kuponlarımda daha iyileri var ama işine yarayan olur fena değil.... Mesaja git »
Bugünkü kuponlar belli oldu sayfadan kaldırdılar, excel'e ekledim; 15/70 oranı gayet iyi görünüyor.... Mesaja git »
Baktım şimdi 70/15 verilmiş daha iyisi yani. Acaba n11 bize mesaj mı veriyor, daha iyi kupon gelmeyecek herhalde giderek kötüleşecek oranlar.... Mesaja git »
N11 şov öğlen saatlerinde de devam ediyor! 5 TL!... Mesaja git »
Parayla sattığın kupona bak n11. 44/250 verildi tık hızında. Buraya bakan n11 yetkilisi dostum biz yermiyiz böyle şeyleri :) Edit: 11/50 yi de listede... Mesaja git »
Lafın bana ise ben bir şey yarıştırmıyorum yazdıklarımdan belli. Paylaşımda bulunuyoruz sadece, ben de çok bilgi-haber aldım bu başlıkta. Sen yarışma... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

mmedusa
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.139