Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali1903kemal
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 20 gün 2 sa. 14 dk. kaldı.
Gerçek Adali kemal acar
Doğum Tarihi15 Kasım ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu dizilerde biiplenen küfürler. RTÜK tarafından onaylamıyorsa. Benim sansürlediğim küfürler neden ceza alıyor neden banlanıyorum biri açıklayabilir m... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hemen hemen her gün oynuyorum. Eklemek isteyen olursa psn : ali1903kemal... Mesaja git »
Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benim gibi mobil oyun oynayan birisi için XZ premium süper işte zamanım çok oluyor. Sadece maç günleri işte olursam. Sarı sıkıntısı çekiyorum öteki g... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hocam olmasını istemem ama çok ağır sakatlık olur sıkıntıya sokar bizi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Sen bunu yazarken topu eveledi karşı karşıya... Mesaja git »
Bu adam gelip buraya savunuyorsa kesin Galatasaray haksız bişeyler almış neyi ispat etmeye çalışıyon bal gibi gol işte... Mesaja git »
Yaa serdar gürler de hiç beyin yok arkadaş ofsaytdasın koşuyorsun hala... Mesaja git »
Evet Beşiktaşın şansı var bende inanıyorum sonuna kadar ama Beşiktaş tarihinin en az şansı olduğunuda biliyorum... Mesaja git »
Fenerbahçe tarihinde en sevdiğiniz (futbolu bırakmış) oyuncusu kim? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beşiktaş taraftarı olarak Alex o taraftara evden seslendiği video beni bile duygulandırdı Onun gibi on numara gelmez Adam resmen istatistiklerin iç... Mesaja git »
Soru şu ki gomis neden 11 de değil O zaman para muhabbeti doğru Fatih bitirir gomis i gelsin bize yedek klübesi forvet eksik hemen koşsun... Mesaja git »
Arkadaşları

Retro1903

jujuy_soho

darkyamaha

Hakkan034

ps3oyuntakas

kvncrylmz

Gorkem.IX

FIF

Al-Tair

berkekocturk

Srcn81

mehmetps2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
psn:ali1903kemal

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125