Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
servantesy
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Otomatik, düz vites makasi inanilmaz açilmiş.... Mesaja git »
Beymen Club ta 3 gün geçerli 50 hopi geldi.... Mesaja git »
Hocam Şok'tan ne alınabilir? Migrostaki gibi ininal seçeneğı yok, alkol de yok sanırım.... Mesaja git »
Hocam Atatürk Havalimanı dış hatlar için lounge kodu istiyorum. Isim ve Iban gönderebilir misiniz? Ayrıca gidince kodu söylemem yeterli mi yoksa sizin... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Orjinaline 258tl dediler. Internette satilan L.Locker Audi A3 2013 ve Sonrası 3D Havuzlu Paspas ile ayni sanirim.... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Paspas için orjinaller pahallı sanırım. Malum sitedeki aşağıdaki ürünler işimizi görür mü? İlan No: 359342819 358433657... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ben de rakamdan dolayı bayaa düşündüm ama sonra vazgeçtim. Detayi da hatirladim; Model; 3008 Allure, fiyati da düzelteyim; 89.900 idi. Fiyati Ankara'd... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Hocam tercih eder misiniz bilemem ama, eski 3008'lerin full e yakın cam tavanlı otomatik-dizel versiyonlarını 89.000'e veriyorlardı. Ankara'da vermilş... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ben de kış lastiği bakmaktayim. En son yıllar önce alınca, güncel olarak en iyi seçim ne olur konusunda yönlendiren olursa sevinirim.... Mesaja git »
Söylenenler doğruysa, €'nun 3.40'ı geçmesi de ne yazık ki fiyati arttıracaktır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110