Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fahrenhayt46
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi29 Aralık ****
KonumKahramanMaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Buradaki yorumları okuyarak note 4x aldım ama şarjı çok kötü beklediğim gibi değil. Akşam 12 gibi 100de100 sarj edip bıraktım sabah 7 gibi yüzde 23 gi... Mesaja git »
Güven problemi yaşayanlar cihazı gittigidiyor üzerinden alabilirler. Biliyorsunuz gittigidiyor yüzde 10 komisyon alıyor, yapacak bir şey yok ama ... Mesaja git »
satıldı - Satılık G3 Anakart konusunu başlattı (16 gün önce)
satıldı.... Mesaja git »
TANITIM AMAÇLI ÇOK UYGUNA BAL ve ARI ÜRÜNLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
sipariş no: 205121627291 3 kavanoz bal var evde 2 farklı markanın organik sertifikalı. iddialı olduğunuzu görünce 1kg petek sipariş verdim. İnşalla... Mesaja git »
Markafoni 100TL üzeri anında 30tl indirim - Güneş Gözlüğü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
en güzeli deneyerek almak, ben evdeki gözlükle ekartmanını karşılaştırarak HB den aldım indirimdeyken iyi oldu markafoniden de hanıma aldım. Model z... Mesaja git »
Markafoni 100TL üzeri anında 30tl indirim - Güneş Gözlüğü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çoğunda yok ama bazı modellerde var hocam.... Mesaja git »
1.75 tl ye bant var http://www.markafoni.com/vege-vege-nr-3218-selofan-seffaf-bant-12x33-mt-469600571023.html veya http://www.markafoni.com/e... Mesaja git »
benimde biraz küçük, ben 62 aldım iyi oldu.... Mesaja git »
Boşver markafoniyi sen işportacıdan alırsın 20tl ye ... Mesaja git »
markafoni de 100tl ve üzeri işleme 30tl indirim mevcut kargo 50tl üstü bedava ve avantajix ile güzel oluyor. Özellikle elit optik konusunda güneş göz... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

tigria

ykaya1983
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090