Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fahrenhayt46
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi29 Aralık ****
KonumKahramanMaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Opel Astra H 2005 soğutma suyu ve silecek suyu seviyesi sensörü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Devre dışı bırakılsa sürekli uyarı verir.... Mesaja git »
Opel Astra H 2005 soğutma suyu ve silecek suyu seviyesi sensörü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ikisinde de sensör var, mıknatıslı bir sistem, bazen kireçleniyor takılı kalıyor.... Mesaja git »
Kia CERATO Concept Plus 1.6 Dizel 7 İleri DCT Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
ötv zammı geldiğinden 78e alınmıştı. Kısmet değilmiş, alamamıştım.... Mesaja git »
Satıldı - Anakart Arızalı LG G3 konusunu başlattı (16 gün önce)
Gold renk, anakart arızalı. Yanında pil ile. Ekran 2 ay kadar önce değiştiği için kasası temiz. Çatlak kırık yok. Satıldı.... Mesaja git »
Yeni Ford focus hatchback ağır kamuflajıyla yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
kardeşim oku önceki mesajları, bilgilen.. Araç genişliklerini yazmış zaten birileri, ama nerede okumak laf olsun işiniz.. Adam diz mesafesi diyor adın... Mesaja git »
Yeni Ford focus hatchback ağır kamuflajıyla yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Otohaber ağustos ve eylül sayıları.... Mesaja git »
Bonus .. Buda fanboyluk olsun madem öyle diyorsunuz.. bakın birçok aracın yol tutuş karşılaştırması. Tabloyu incelerken şunu da düşünün focus 2011 yı... Mesaja git »
Tavsiyem yazılanları bir kere daha oku. Ben bu karşılaştırmayı yukarıda B sınıfı araçlardan dar diyenler için paylaştım, Genel anlamda bir C sınıfı ol... Mesaja git »
Sorununuz var galiba? Ben focus en geniş araç demedim. Söylenenlere daha doğrusu yalan yanlış atmalara cevap verdim. Önce dar dediler ölçüleri koydum ... Mesaja git »
Okumadan anlamadan yorum yapmak bu olsa gerek. Konuda B sınıfı araçlardan bile dar dendiği için C sınıfı 4 araçla olan kıyaslamayı ekledim. Focus sın... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

NeviSahsiMunhasir

tigria

ykaya1983

netten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.113