Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sworn
Gerçek AdSerkan
MeslekSecurity Guard
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır Samsung Note 8 3900 TL konusunu başlattı (30 gün önce)
Merhaba ürün evkurdan bugün teslim alındı.Gold renktir. Kullanmak için değil satmak için aldım o yüzden hiç kullanılmadı. Yetkili kaşe için kutusunu a... Mesaja git »
Sıfır Samsung Note 8 Şok Fiyat!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar şehir Ankara ve sadece elden teslimat yapılır... Mesaja git »
Sıfır Samsung Note 8 Şok Fiyat!!! konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba ürün evkurdan bugün teslim alındı.Gold renktir. Kullanmak için değil satmak için aldım o yüzden hiç kullanılmadı. Yetkili kaşe için kutusunu a... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yeni bir update yayınlanmış bu gece düşer, yabancı kaynaklarda sürüm düşürme hataları ile ilgili çıktığı yazmış.... Mesaja git »
BEKARLIK KESİNLİKLE SULTANLIK DEĞİLDİR başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tabiki maddi sorunlarda vardır ama bunlar ilerleyen zamanlarda oluşuyor. Biriyle hayat kurmaya karar vermeden önce onu her yönüyle çok iyi tanıman laz... Mesaja git »
BEKARLIK KESİNLİKLE SULTANLIK DEĞİLDİR başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bence bekarlık Sultanlıktır. Bunu 6 senelik evli ve çocuklu biri olarak söylüyorum. Güzel yanları elbette var ama doğru insanla doğru zamanda evleninc... Mesaja git »
5G neden gerekli? Türkiye 5G'de söz sahibi olmak istiyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Daha 2G ' de söz sahibi olamamışken sen gel 5G' de söz sahibi olmayı iste. İstemekle olmaz icraat yok ancak laf bunlar... Üretim sıfır, dışa... Mesaja git »
Yuh artık ağzım açık okudum mesajlını, ağlanacak halimize gülüyoruz sayenizde. Siz ve sizin gibiler olduğu sürece bu ülke malesef bu durumda olmaya de... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam copy paste var nasıl yok Hatta bir an şüpheye düştüm de sitede ki mesajları seçip kopyaladım yani Ayrıca instagram facebook resimleri görünmüy... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam Türk Telekom selfy kullanıyorum onun özelliği... Mesaja git »
Arkadaşları

heartless

muratsss

Türkbey

Israfelx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Akıllı telefon geçmişim; Htc p4350,Htc Touch dual,Htc touch pro,touch pro2 ,Samsung omnia,omnia 2,Htc hd2,Motorola atrix, Samsung omnia 7, Htc surround,Htc mozart,Sony xperia arc s, Htc one x, Htc one, Nokia Lumia 1320, Lg G2, Xperia Z2 ,LG G3,Lg G5,İphone 6,Iphone 6S, Iphone 6S plus, Sony Z5, Htc10,İphone 7,Note 5,S6 S7,S7 Edge,İphone 5s,İphone 7 Plus... Ve daha hatırlamadıklarım :)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
İphone 6s Plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125