Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muratsnk
Gerçek Admurat sonkaya
Doğum Tarihi2 Ağustos 1979
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncelleme geldii...... Mesaja git »
N 17 U yeni yazılım geldi bilginize Sürüm 1.1.2.3_224 2017/06/01... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bende de oluyor . Nadir oluyor olduğu zamanlar hepte yeni şarjdan cıkarmış oluyorum .çözümü teli kapatıp açman.... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
evet bende yükledim resmi olarak çıkmıştı çünkü ..geri gelecektir mutlaka beklemek lazım .... Mesaja git »
Geri çektiler dostum..... Mesaja git »
Herkese selam öncelikle .İlk gün kurdum 7 yi .. son iki gündür SD card bulunamadı diye hata verdi. Kendiliğinden düzeldi .Sarza yüzde 10 da filanken... Mesaja git »
kullanan varmı değişiklikler nelerdir .... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ - N16, N17U, AC55U, AC68U, AC88U... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
dsl-n17u gigabit kablolu bağlantıda 15 mb saniyede, kablosuz n 300mb destekli wifi dongle ile 12 mb dosya transfer hızı normal mi .Artırmak için ne y... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ - N16, N17U, AC55U, AC68U, AC88U... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ilk sayfayı tekrar okudum şiddetle modem arkasından reset öneriliyor Bende yaptım önerileni ve işlem tamam artık ddns çalışıyor mutlaka hard reset ya... Mesaja git »
1.1.1.2 de internet kopmaları arayüzden ayarladıgım vpn istemcisi yüzündenmiş işyerine baglanmak için kullandıgım vpn tanımlı idi onu kaldırdım artık... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094