Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
evrim3
Gerçek Adevrim evolution
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s8-samsung-turkiye-garantili-P175096377 Sipariş Özeti Toplam 1 ürün Ürün Toplamı 3.469,90 TL K... Mesaja git »
n11'de telefona bakarken, 75 tl kupon önüme geldi bir anda, 3.399,89 TL şuanda s8 kuponla.... Mesaja git »
2017 Samsung TV başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
55mu8000 için samsung mağazasından 5500 TL teklif aldım, nasıldır acaba?... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aynı sistemi 2 hafta önce kendime toplamıştım, bugün de bir arkadaşıma topladım, kesinlikle tam bir f/p canavarı oyunlar için. Hala şaşırtıyor beni bu... Mesaja git »
2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gittigidiyorda bugüne özel indirim var 4099 TL'ye geliyor 50 TL'de bonus kampanyası var, değerlendirebilir mi acaba?... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kodi 16.1'i indirin ayarlarda amcodec işaretli olsun. Kodi 17de maalesef bu seçenek yok.... Mesaja git »
Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
5.1 güncellemesi gelmişti sabah. reboot problemi düzelmiştir umarım. Edit: 5 6 saattir kodi twitch youtube'da denedim şuana kadar reboot sorunu ... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Genel sorun varmış izmirde... Mesaja git »
MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aracımdaki çakmaklıkta aukeyin 3 usbli sarjı var, onu çıkarmak istemiyorum. Bu aleti usb ile kullanmak mümkün müdür?... Mesaja git »
GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar, 4 5senedir logitech z906 kullanıyorum salonumda ancak malum sadece dd5.1 ve dts cozebiliyor. Dts-hd & trueHD tarzı daha gelismis sesler çö... Mesaja git »
Arkadaşları

rowy

savas82

especlipse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Apple TV 4 32GB
Alıcı: bedlam
Tarih: 6 Şubat 2017; 9:53:16
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkürler.
İmza
PSN ID: Pohowo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.182