Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonsuzuncu
Gerçek AdEdiz YIKAR
Doğum Tarihi1 Ekim 1982
MeslekDoktor
Konumİstanbul, Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Keşke tedarikli gelip yuhlayanlara makarna firlatsalarmis Ya da kamerayla tespit edip içeri attirsalarmis... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Daha önce pc de bf1942, 2,3 ve 4ü binlerce saat çok hırslı ve güzel bir şekilde oynadım. Bazı sebeplerden dolayı pc sattım bi süre sonra ps4 aldım. Fp... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok geç kalınmış bir soru olacak ama pes 2018 alınır mı? Fifa 17 almıştım pek memnun kalmadım, daha önce pes 2006 2011 ve 2013 oynamışlığım var. Şan... Mesaja git »
Erdoğan : Türkiye Cumhuriyeti'ni sildi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Demek ki Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı değilmiş, yani benim cumhurbaşkanım değil. ;)... Mesaja git »
Atanmayan öğretmen adayı intihar etti başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İyiki varsın İsa öğretmen.... Mesaja git »
Intel 8.nesil Intel Core İşlemci Ailesini 21 Ağustos 'ta Duyuracak başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
http://store.donanimhaber.com/01/ea/72/01ea7204f625adf30db4a37e1c3761c4.jpg Intel, 8.nesil Intel Core işlemci ailesini Pdt saat uygulamasına göre... Mesaja git »
Sado mazoşist diye tabir ediliyor.... Mesaja git »
İnventus ve Ticaret Ahlâkı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
2002 yılından beri 15 yıldır inventustan alışveriş yapıyorum. Eşi benzeri yok hala ??... Mesaja git »
Son durum nedir acaba?... Mesaja git »
Mustang vs Camaro başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Charger R/T veya Challenger... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

JaSoN_

Satelit

LOCOO
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
.the shape of things to come, passacaglia, violence and variations, opera house theme.¹
.Number Six: Life has a melody, Gaius. A rhythm of notes which become your existence once played in harmony with God's plan.²
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141