Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekodialog
Gerçek AdS. K
Doğum Tarihi1 Mayıs 1974
KonumHatay,İskenderun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayırlı olsun..... Mesaja git »
Fiyat günceldir..400 TL..kargo bana ait..Lütfen piyasadaki fake ürünlerle karıştırmayalım...... Mesaja git »
Satılık JBL Charge 3 2017 Ocak ayında alınmıştır.Aztek garantilidir.Garantisi devam ediyor. Piyasada bulunan fake ürünlerle karıştırmayalım lütfen..... Mesaja git »
SatılıkThermalthake 500w başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Ürün tarafımdan alınmıştır.Hayırlı olsun... Mesaja git »
Amazon.com Alışveriş tecrübesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Buraya kadar yazılanları okudumÇok faydalı olmuşEmeğin geçen herkesin eline sağlıkTek detay takıldı kafamaTürkiyeye gönderim için " İnternational Dome... Mesaja git »
KAMPANYA : AOC E943FWS 18.5" LED MONITÖR 69$+KDV : 200ADET başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bir sonraki kampanya sloganı : " ESKİ F5 TUŞU BOZUK KLAVYENİ GETİRYENİSİNİ GÖTÜR" Ben kampanyanın tarzını eleştirdimYoksa indirim güzel. Ala... Mesaja git »
: KAMPANYA : AOC E943FWS 18.5" LED MONITÖR 69$+KDV : 200ADET başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bence kampanyanın tarzı çok saçmaMadem 200 adetAç sabahtan kim alabiliyorsa alsın12 saat ve belli aralıklarlaİş güç yok tabi.:)Eskiden mavi bilgisaya... Mesaja git »
(ALINIK) TURKCELL 3G VINN MODEM konusunu başlattı (8 yıl önce)
E176 model TURKCELL VINN modem cihazı arıyorumDiğer modellerde olabilirGarantili, aksesuarları olan, arıza-tamir görmemişvsvelhasıl alınca uğraşmayaca... Mesaja git »
: Fireball'dan Bayram Kampanyası! Tüm Ürünlerde %13!!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Maaşı erken alınca bilinç altı şuur kaybı, tarih yanılsaması vs.vs.vsHagetten doğruymuşO halde yaşasın fireball... Mesaja git »
: Fireball'dan Bayram Kampanyası! Tüm Ürünlerde %13!!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaşlar konu vatan değil. Konu sıcak fırsat. Arkadaşın kapacağı CM HAF X mesela Hemen alayım dediği. Arattım ilk siteyi açtım http://inven... Mesaja git »
Arkadaşları

greenflash

hiickimse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.077