Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tamer306
Gerçek AdTamer Çetiner
Doğum Tarihi20 Ocak 1975
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 98
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Söylediğiniz gibi yaptım, ssd'yi sonradan satın alıp montajını evde kendim hallettim. Kasanın açılmasıyla ilgili rehberliği YouTube'de bir video yapt... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Majesty yatağı tahminen 160x200 aldığınızı düşünerek; mahsuru yoksa ne kadara satın aldığınızı öğrenmek isterim.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bahsettiğim problemi bir türlü aşamayınca format atma yöntemine yöneldim. HiSuite ile yedeklememi yaptım. Format sonrası yedeklemeyi geri yüklediğimde... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar ekte gördüğünüz gibi bir uyarı alıyor ve ibb trafik ve whatsapp'tan gönderilen konum haritalarını kullanamıyorum. Telefon P9 Plus Android ... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar düşünen varsa güzel fiyat:... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Berlin'de birkaç Media Markt'ta bu orjinal kılıfın satıldığını görmüştüm. 10 eu etiketle satılıyordu. Dolayısıyla size linkini gönderdiğim ürünün fi... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir önceki cevabımda linki atlamışım. Kusura bakma hocam. Aşağıdaki linkten bir kontrol et istersen. Tam istediğin kılıf kesinlikle.... Mesaja git »
Bir bak bakalım hocam. Buradan temin edebilirsin gibi duruyor... Ama sana çok daha koruyucu ve "bana göre de" şık olan bir başka kılıf ta... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üstad daha önce Levent Wyndham Grand Otel'de bir hafta markasını modelini bilmeksizin bu yatakta yattım ve otelden ayrıldığım esnada o derece memnun k... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yatsan Serta Majesty... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr

HuseyinTr55

full_speed_89

MühendisMurat

FullHD

mthw

kalora

-Sniper-

by_MuKa

Glorfindel1907

elcuman

haskoy3167

magnificientfx

candilekci
Pano

mthw
7 Ağustos 2012; 16:03:21
vlt380 Koltuk Tarafımdan satın alınmıştır.
Çok güzel alışveriş oldu. Tamer306 kapıma kadar getirdi sağolsun.
Referansları
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" Sahibinden sıfır ayarında iPhone 4s 16 gb...
Alıcı: Tyler Durden
Tarih: 16 Nisan 2014; 13:04:16
Yorum
Güvenilir bir satıcı, gözünüz kapalı alışveriş edebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" 3 ADET COOLER MASTER FAN (Sıfır)
Alıcı: smnfrh
Tarih: 5 Mayıs 2013; 13:53:22
Yorum
Tamer arkadasimiz ile güven içinde güzel bir alisveris yaptık. Tesekkur ederim kendisine.
İmza
HUAWEI P9 PLUS VIE-L29 QUARTZ GREY

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102