Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tamer306
Gerçek AdTamer Çetiner
Doğum Tarihi20 Ocak 1975
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 98
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kılıf değişikliği sebebiyle, bir süredir Mate 9 telefonumda kullandığım Ringke Fusion Smoke Black kılıfı satıyorum. Kullanıma bağlı; belli belirsiz kı... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kılıf değişikliği sebebiyle, bir süredir P9 Plus telefonumda kullandığım Ringke Fusion Smoke Black kılıfı satıyorum. Kullanıma bağlı; belli belirsiz k... Mesaja git »
&& MESAJLARINIZA HEMEN CEVAP VERİLİR && hepsiburada 300 TL üzerine 30 TL indirimli hesap=> 10 TL (Hesap bilgileri değişmez, k... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
https://www.amazon.com/gp/product/B06XDP223X/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 Arkadaşlar bu ürünü üç kez satın almak istedim, üçünd... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Üstad konuyla ilgili istediğiniz yönde sonuç alabildiniz mi acaba? Yazdığınız mesajın ardından ben de şikayetinize benzer bir mesaj yazmıştım, mesajı... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Üstad üçüncü kez aynı şeyi yapıyorlar bana da. Türkiye'ye gönderilir denen ürünü iki kez avantajlı fiyattan satın aldım. İlk siparişte irtibat kurar... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amazon tamamıyla sıçtı sıvadı. Satın aldığım Huawei Smart Watch 2'yi "shipped" mesajından çok kısa bir süre sonra "undeliverable" "lost in transit" g... Mesaja git »
SATILIK LOGITECH DESKTOP S510 KLAVYE + MOUSE SET başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ürün kullanılmış ama çok temiz durumdadır. Herhangi bir arızası yoktur elimde iki adet vardır. Garantisi yoktur ve yurtdışı üründür. Fiyat Ad... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buyrun hocam, test sonucu:... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şükür cızırtı problemim yok. Isınma meselesine gelince de, kullanım şeklinin ısınmaya direkt etkisi olacaktır haliyle. Mesela ben günlük kullanım, w... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr

fansik_80_80

full_speed_89

MühendisMurat

FullHD

mthw

kalora

-Sniper-

by_MuKa

tayfn1907

elcuman

haskoy3167

magnificientfx

candilekci
Pano

mthw
7 Ağustos 2012; 16:03:21
vlt380 Koltuk Tarafımdan satın alınmıştır.
Çok güzel alışveriş oldu. Tamer306 kapıma kadar getirdi sağolsun.
Referansları
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" Sahibinden sıfır ayarında iPhone 4s 16 gb...
Alıcı: Tyler Durden
Tarih: 16 Nisan 2014; 13:04:16
Yorum
Güvenilir bir satıcı, gözünüz kapalı alışveriş edebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" 3 ADET COOLER MASTER FAN (Sıfır)
Alıcı: smnfrh
Tarih: 5 Mayıs 2013; 13:53:22
Yorum
Tamer arkadasimiz ile güven içinde güzel bir alisveris yaptık. Tesekkur ederim kendisine.
İmza
HUAWEI P9 PLUS VIE-L29 QUARTZ GREY

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.157