Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tamer306
Gerçek AdTamer Çetiner
Doğum Tarihi20 Ocak 1975
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 98
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Üstad Yatsan Majesty'yi de bir değerlendirin derim...... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Multiplayer, resmi olmayan bir eklentidir, SCS tarafından yapılmamıştır. NOT: Bazı modlar(özellikle harita modları) güncel sürümlerle uyumsuz ... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Cevap bulamadığım bir sorum var. Belki çok kolay bir işlemdir fakat ben bir türlü beceremedim. Şöyle ki yeni bir laptop aldım v... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hepsiburada Black Friday'de bir tane 960 EVO 250 GB NVMe M.2 SSD aldım ve cb008nt'ye takarak kullanmaya başladım. Recovery'den kurulum yerine SSD'ye s... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Merhaba üstad, size de iyi günler. 1 - Eski laptop sizde kalıyor. 2 - Yeni laptopta dvd okuyucu yok. Eğer eski HP laptopunuz için müşteri hizmetler... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Üstad sizde son durum nedir? Sorunuza cevap buldunuz mu veya kurulumu istediğiniz gibi gerçekleştirdiniz mi? Ben de aynı laptop'tan satın aldım ve... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı. Hemen açıp kullanmaya başlamadım, kısmetse haftasonunda siftahını yaparım. Danışmak istediğim bir başka konu olac... Mesaja git »
YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Ağırlık 100 kg azaldı. Benzinli modeller 1325 kg, dizeller 1375 kg dan başlıyor. Uzunluk 8 cm , dingil 6 cm daha uzun. Yerden yüksekliği 22 cm. ... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar merhaba linkten ulaşacağınız cihazı bir süredir takip ediyordum. Fiyatı piyasadaki satıcılar arasında en avantajlısıydı. Üzerine bugün ilav... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Türkiye'de sanırım ilk ben satın aldım bu modeli,hiç bir incelemeye vs rastlamadım.HP yeni bir kasa modeli ile çıkarmış bu modeli.Power serisi ola... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr

fansik_80_80

full_speed_89

MühendisMurat

FullHD

mthw

kalora

-Sniper-

by_MuKa

tayfn1907

elcuman

haskoy3167

magnificientfx

candilekci
Pano

mthw
7 Ağustos 2012; 16:03:21
vlt380 Koltuk Tarafımdan satın alınmıştır.
Çok güzel alışveriş oldu. Tamer306 kapıma kadar getirdi sağolsun.
Referansları
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" Sahibinden sıfır ayarında iPhone 4s 16 gb...
Alıcı: Tyler Durden
Tarih: 16 Nisan 2014; 13:04:16
Yorum
Güvenilir bir satıcı, gözünüz kapalı alışveriş edebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: "SATILMIŞTIR" 3 ADET COOLER MASTER FAN (Sıfır)
Alıcı: smnfrh
Tarih: 5 Mayıs 2013; 13:53:22
Yorum
Tamer arkadasimiz ile güven içinde güzel bir alisveris yaptık. Tesekkur ederim kendisine.
İmza
HUAWEI P9 PLUS VIE-L29 QUARTZ GREY

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078