Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bayhan58
Gerçek Adayhan boztepe
KonumSivas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
benim aldığım tergan botun da solun derisi pütürlü sağın ki düz ve parlak ışıl ışıl yanıyor sağ taraf ben farklıyım diye. çok da beğenmiştim. düzelti... Mesaja git »
Sorunum halloldu n11 e teşekkürler. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
faturasız gelen ürünü gelir gelmez n11 e bildirmezsen n11 ne bilecek bu sorunu. hele son yorum tam bomba taksitle ayakkabı alıp iade etmiş taksit taks... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
6 nisan da başlıyor arkadaşlar. katılım şartlarını okuyun orada var.... Mesaja git »
BONUS ÇİÇEK GİBİ BAHAR KAMPANYASI 60TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
markafoni dahil mi acaba... Mesaja git »
HB 36'lı Maket Bıçağı 2TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yine hediye çeki verirler yapıştırın gitsin :D... Mesaja git »
BONUS ÇİÇEK GİBİ BAHAR KAMPANYASI 60TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
n11 daha önce oluyordu. artık diğer diye geçiyor.... Mesaja git »
Opet anında 10 lira yakıt puan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler emre0111 aldık 10 tl mazot günün yakıt harcaması çıktı. geçmişlerinin canına değsin.... Mesaja git »
windows 8 driveri ile windows 10da sorun olmadan kullanan arkadaşlar var. ben win7 ile kullanıyorum. 3. kattan rahat çeker... Mesaja git »
ürünün çekim mesafesi çok iyi. linux için çalışmıyor. driver kurmadan tak çalıştır şeklinde çalışmıyor. ama çok başarılı bir ürün. uydu cihazına bağla... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
süperden ses yok mu?... Mesaja git »
Arkadaşları

ner0_06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tost tost diye nice büfelere sarıldım, benim sadık yarim somun ekmektir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156