Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bayhan58
Gerçek Adayhan boztepe
KonumSivas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Torku beyaz peynir alacağınıza lor alın yiyin. Hiç değilse ekşi olmama ihtimali var. Torku beyaz peyniri mideyi bile ekşitecek kadar asitli bir ekşili... Mesaja git »
N11 - Tık Hızından İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2 gün mü? yoksa 1 ay 2 gün mü :D... Mesaja git »
Joker.com tr 150 lira üstüne 50 lira paracık + kombo başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
anlamayacak ne var arkadaş 50 kazanacaksın ki önce kazandığın 50 hopiyi 100 tl olarak kullanabilesin.... Mesaja git »
tüm lipton ice tea kapakları oluyor mu. belli bir ibaresi var mı yoksa?... Mesaja git »
trendyol GS store 100 e 40 200 e 100 tl indirim(kargo bedava) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ŞU SAATTEN SONRA DEĞİL KARGO ÜRÜNÜ BEDAVA VERSELER KİMSE ALMAZ.... Mesaja git »
✅ 1-15 haziran gittigidiyor Worldcard 100 worldpuan cüzdan ile başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bana yatırmıyorlar sistemde kaydım gözükmüyormuş. Başka aynı durumda olan var mı?... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
şikayetvar.com da çok fazla şikayet kaydı var. ben bu Turknet konularının açıkçası birileri tarafından bilerek şişirildiğini düşünüyorum.... Mesaja git »
FAİRY 9 LU SIVI BULAŞIK DETERJANI 9 LU 29.89TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
kargoyla hiç sıcak değil... Mesaja git »
Emsan seylan çaydanlık 50 tl (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sitede sorun yok ben giriş yaptım ancak hala siparişiniz tedarik sürecinde yazıyor. gönderilen oldu mu acaba?... Mesaja git »
Emsan seylan çaydanlık 50 tl (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
fırsatı kaçırma tesellisi. hayırlı teselliler... Mesaja git »
Arkadaşları

ner0_06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tost tost diye nice büfelere sarıldım, benim sadık yarim somun ekmektir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092