Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
plastic_angel
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
merhaba, piyasadaki en kaliteli ve yedek parça sıkıntısı olmayan set hangisi? fiyatı 500TL'den daha fazla olmamalı. ciğer çekimi olabilir , coil veya... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
şu videodan da görülebileceği gibi dokunmatik ekran çok kötü. adama yolda kaza bile yaptırır. muhtelemen birkaç ay sonra bozulacaktır. https://www.yo... Mesaja git »
Teknolojinin yol ile imtihanı "Hangi navigasyonu kullanmalı" başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Here maps kötü, istanbul içinde ana yolların yan yollar ile birleşmelerinde çok sıkıntı yaşadım, kilometrelerce zarar uğrattı beni :) tamam arayüzü ço... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhaba sevgili arkadaşlar. Uzun zamandır DH ailesine dahil olup bir çok kullanıcıdan hem yardım almışımdır hemde yardım etmişimdir. Şimdi ise sigara... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2016 Allure Otomatik Dizel.... Mesaja git »
Antreman Programım Son Hali Nasıl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Kasım sonu aralık başı gibi başladım fitnessa arkadaşlar yani şuan 5. ayım 1 ay öncede konu açmıştım o zamanlar programımda biraz karmaşa vardı şimdi... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
şimdi yazamıcam ama benim attığım mesajlara bak. tüm sorunları ve şikayetlerimi yazmıştım. kesinlikle tavsiye ettiğim bir araç değil.... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
üşenme ve tek tek ara tüm bayileri. buraya gelin konuşalım diyorlar. boşuna bayiye gidip vakit kaybetme. son fiyatınızı belirleyip beni arayın demen y... Mesaja git »
Vadafone Net 64Mbps 240gb AKN 79.90TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bana 79 TL dediler . 10 TL fark sabit hattı geçireceğim için. zorunluymuş.. Alsam mı? tırsıyorum biraz :)... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Az önce turknete geçmek için aradım MH'lerini. AKN'siz internet kullanmak istiyorum dedim. Turknet müşterisi olmadan altyapınız destekliyor mu bilemiy... Mesaja git »
Arkadaşları

The Aviator

jackals01

Bratisko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109