Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Push The Tempo
Gerçek AdErkan Mercan
Doğum Tarihi12 Ekim 1984
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
darkzone'a gidenlerden sağ kalan olmadı. yol yakınken geri dönün derim. sizin hayallerinizin bittiği yerde adamların gerçekleri başlıyor.... Mesaja git »
CS:Go Oyundan Çıkarken Siyah Ekran başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bir süredir bende de bu problem var. Birçok şey denedim ama çözemedim. Oyunu kaldırıp yeniden yüklemek belki son çare... Mesaja git »
Denizli PlayStation 4 - Takas/Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ben de almayı düşünüyorum ama kardeşlik olayını hiç bilmiyorum. Sıkıntılı bir durum yoksa kardeş olabiliriz :) Sen bana biraz anlatabilir misin?... Mesaja git »
2500-3000 TL arası laptop tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
@vercenik53, hocam çok teşekkür ederim. http://www.monsternotebook.com.tr/P150HM-GTX560M-MONSTER®-Q63P150HM03.html Şu dikkatimi çekti hocam... Mesaja git »
Hocam, daha kompakt birşey istiyorum. Hani upgrade felan uğraşmasak? Anlatamadım sanırım?... Mesaja git »
Monster'ın hangi modeli hocam?... Mesaja git »
2500-3000 TL arası laptop tavsiyesi konusunu başlattı (7 yıl önce)
Başlıktaki fiyat aralığında dizüstü istiyorum arkadaşlar. Kullanacak arkadaş ara sıra oyun da oynuyor, fakat bol bol seyahat de ettiğinden özellikle l... Mesaja git »
PES 2012 (ANA KONU) Demo çıktı (Gerçek futbol budur) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: pape Orijinalden alıntı: orkunbjk Sıktıran forma nasıl oluyor? Yanlis anlamadiysam vucuda yapis... Mesaja git »
Seti alalı daha 1 hafta oldu, bimeks'ten aldım. Beklentimi karşılamadığı için satıyorum. Sıfır ayarında dememe gerek yoktur umarım. İnanın, pakedi... Mesaja git »
Seti alalı daha 4 gün oldu, bimeks'ten aldım. Beklentimi karşılamadığı için satıyorum. Sıfır ayarında dememe gerek yoktur umarım. İnanın, pakedini... Mesaja git »
Arkadaşları

WILLIAMs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094