Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unutulmaz37
Gerçek AdAYDIN KURU
Doğum Tarihi27 Aralık ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
tarife değişikliği heleki ön ödemeliden ftr lıya geçiş bu kadar basit olmamalı ekrana çıkan bildirime istemsiz olarak onay verilebilir. BDK ya şikaye... Mesaja git »
Uzun zamandır kullanmadığım ön ödemeli hattım Eylül 2018 döneminde faturalı tarifeye geçirilmiş. 19/01/2019 tarihinde Müşteri Hizmetlerini arayıp duru... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yeni doğan bwbeğimiz sürekli mızmızlıı yapıyor ve kucak istiyor. Abisinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştık annesi sürekli bebeği pışpışlamaktan iş y... Mesaja git »
KUPON BAĞIMLILARI konusunu başlattı (21 gün önce)
Biraz önce TLC de Kupon Bağımlıları adında bir programın son dk larına rastladım. Hemen youtube dan araştırıp ilk bölümü izledim. Gerçekten bu insanla... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,28 ━ Euro=6,01 ━ Sterlin=6,90 | (23 Ocak) 🔥 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Dolarla mücadele kapsamında 7 tl den bozdurup ülkeme feda olsun diye reklam yapmadığın için kınıyorum seni...!!!... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,28 ━ Euro=6,01 ━ Sterlin=6,90 | (23 Ocak) 🔥 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
●━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ... Mesaja git »
Fastpay ilk İstanbul Kart yüklemesine 10 TL Hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu fastpay de ist kart bakiyesi nasıl sorgulanıyor iphone 6 da uygulama yükledim ist karta 1 tl de yükledim ama bakiye sorgulamayı bulamadım... Mesaja git »
Axessleyenlere yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Neo kart son rakamlarım 91 axess 04 her yıl katılırdım neo sayesinde ama bu sene benim için tırt 600 e 50... Mesaja git »
Hepsiburada KDV İndirimi Başladı (19.12.2018) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çamaşır kurutma makinası takip ediyordum belki 21 aralıkta indirime girer diye bindirime girmiş... Mesaja git »
Mutlubiev - Ev Temizliği 59 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İlk defa kullanacaklara özel sanırım. Gelen mailde tutar ne olursa olsun diyor ancak koşullarda üst limit olarak 225 TL yazıyor. 225 TL altındaki tüm ... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

MikaHakkinen

StrideR10

drvimu

OSİBAY

efexefexx

kaymazf
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125