Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tenekekutu
Gerçek Ad 
KonumAntalya,Alanya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zorda kalmadıkça HB ürün almam. Sorun yaşamdım şu ana kadar ama ürün kullanıcı yorumları sansürlü belli. Bu tür detaylara önem veririm. Firmanın yakla... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Burada yalnız ufak bir yanlış anlama olmuş sanırım ya da ben şahıs deyince yanlış anlaşıldı. Şahıs derken burada şahıs şirketini kastediyorum. Yani bi... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Toyota pazarlık usulü ciddi indirim yapmaz. Web sitesindeki fiyatlardan bayide 1-2 bin anca indirim alabilirsiniz ki eğer bu imkan varsa zaten son ne ... Mesaja git »
Land'ın 4x4 çekiş sistemi mükemmet,araçların tipi de ama şu güvenilirlilik sorunları can sıkıyor. Hala yeteri kadar sağlam değil araçlar tabi pahalı o... Mesaja git »
3008-KUGA-QASHQAİ SİZCE HANGİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Aile sayısı artıyorsa ve yerden yüksek araç şart değilse niye steyşın vagon araç düşünmüyorsunuz? Bagaj hacmi SUV dediğiniz araçların sanıldığı kadar ... Mesaja git »
C-HR Toyota Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Can sıkacak bir durum olacağını zannetmiyorum. Servise gidince ABS veya fren ile alakalı yazılım güncellemesi olup olmadığını sorun ki kesin vardır. H... Mesaja git »
1997 & 2000 model Jeep Grand Cheroke Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Amerikan aracında yedek parça sorunu olmaz.Çok özel bir parça değilse pahalı değildir. Benzin + LPG'li olanları tüketim ve yürütme maliyeti olarak dah... Mesaja git »
Araç bakmaya gelicem diyip gelmeyenler ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Araba satarken parayı alıncaya kadar ümitlenmeyin. Arabayı baktırmak için boş vaktiniz olsun. Biraz sabır işidir. Gelelim sizin gibi piyasası dar ala... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Toyota Auris 1.33 benzinli manuel vites Life + Geri Görüş Kameralı Multimedia Paketli 2017 model 72150 TL, Alanya Toyota Bayi... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Şimdi baktım 67 bin TL'ye geliyor. Kampanyalı hali de evet 63-64 bin olurdu. Tabi artık 2018'deyiz varsa ellerinde 67 bin'e verebilirlerdi sadece. Ama... Mesaja git »
Arkadaşları

edebi

yalcintryusuf

koray2907

izzy76

teknoloji delisi

Steven Wilson

PeopleCanFly

Guest-7EF7F9E74
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.266