Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
streamin
Gerçek Ad 
Konumistanbul Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Atatürk e hakaret eden 15 gün yattı habercilik yapana 25 yıl. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Atatürk'e hakaret eden 15 gün yattı çıktı. habercilik yapana 25 yıl.Adaletiniz batsın düşündüklerimin binde birini yazıya döküyorum onu da sansü... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
akn sonrasi kota asim ucreti var mi bu tarifelerde... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
o tarifeler ve fiyatlar guncel degil ..o fiyatlara 20-30 tl ekleyin sadece o fiyata internet alırsınız eski fiyatla 25 mbit 50 tl 39 tl ise guncel fiy... Mesaja git »
benim de ocakta bitecek bana da ceza odersiniz dediler herhalde ..18 ay * 4 tl olacak .... 2016 ocakta yapmistim 24 ay * 5.99 tl idi..... Mesaja git »
KABLO TV (GENEL KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
taahhütünüzde son aya girmeden taahhüt uzatılmıyor en azindan bir bedel odetiyorlar .yada eskisini devredip yeni taahhüt yapabiliyorsunuz ..ben de 25 ... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
asıl soru hakkaten bu ..25 mbit diye bir baglanti kalmadi ..fiyatı ne olacak, 50 yada 24 'e mi gecmek zorunda kalıcaz onu ben de cozemedim. o yuzde... Mesaja git »
kota asım sonrası 8mbite duseceksin yalniz oteki ile 16mb sınırsız kullanacaksın.... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kullandiginiz tum ayların gun sayısına gore bir fatura cikarmiyorlar mi ..bana kullanmadiginiz degil kullandiginiz ay kadar fatura edilir dedi ..23 ay... Mesaja git »
https://www.kablonet.net/kampanya/hayati-kacirma 47 tl 50 Mbps’e kadar 50 GB AKN'li Ekosınırsız İnternet + KabloTV Temel Paket + Kabloses Her Yön... Mesaja git »
maksimum keyif 25 gb 150 gb abonesiyim simdi 50 mb 75 gb 'mi yoksa var olan sozlesmemi 2 yıl mi uzatayim ..sozlesmemin bitmesine 5 ay var .. 25 de ... Mesaja git »
Arkadaşları

Uuu Beybi

wa$abi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
009F7904C6BB4544AD5636DD552CD693.gif009F7904C6BB4544AD5636DD552CD693.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.250