Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mitli
Gerçek Admutlu önder
KonumAnkara, Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ASUS ZenFone 5 & ASUS ZenFone 6 ürünlerin SIM kart tipi nasıldır? ASUS ZenFone 5 & ASUS ZenFone 6 ürünlerin SIM kart tipi Mikro Sim şeklindedir.... Mesaja git »
ruhsat sayfası yenileme, yardım.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Şubat 2014 de muayene oldum. Ruhsatta yer olmadığı için 2 adet evrak verdiler. Mayıs 2014 de emniyete bu evraklar ve ruhsatla giittim. Ruhsattan... Mesaja git »
: LG 42PQ6000 PLAZMA TV başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
LG 106cm Plazma TV, 1024X768, 2 MİLYON:1, 1500cd/m2, 600 Hz, 4XHDMI 42PQ6000 LG Kampanya VatanCARD Avantajı VatanCARD İstemiyorsanız K... Mesaja git »
: Vestel Olympus 1200 CL Çamaşır Makinası Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Olympus 1200 cl makinamızı kurdurduk. Önceki makinama göre (vestel vilma 1000 ta) göre daha sessiz. Sıkma hızı, sıcaklık, yıkama zamanı gibi birço... Mesaja git »
: Vestel Olympus 1200 CL Çamaşır Makinası Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bende Vestel OLYMPUS 1200 CL çamaşır makinesini hepsiburdadan kdv dahil 815 tl ye aldım. Önceki makinamda vestel vilma 1000 ta 5 kg idi. Ye... Mesaja git »
: İNTERNET PİYASASINA ÖLÜM başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
2005 ford fiesta van klimalı, 58 000 km de camlı koltuklu ruhsata işli değil. 12 000 ytl ye aldım..... Mesaja git »
: Ay'a savunma basan var mı?? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
benim ayda 13 000 roket 76 000 hl var 27 rip şu an rip basıyorum..... Mesaja git »
amd 939 işlemci kullanmak istiyorum.. selamlar..... Mesaja git »
: Yeni Hard disk, SATA'mı PATA'mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
anakart sata yı destekleyen, sata2 yide desteklermi.. selamlar..... Mesaja git »
: Samsung sata2 testte başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
ben sata kullanıyorum. sata 2 diskleri, su anki anakaratım destekler mi? tşk..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.104