Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FranticTr
Gerçek AdÇağrı Çelik
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Msi GTX 1060 Gaming X 6GB Ekran kartı konusunu başlattı (bir yıl önce)
Ürünü Avustralya'da master a başladığım ve artık kullanmayacağım için satıyorum. 2 Hafta içinde uçuşum var bu sürede satılırsa satacağım. Hiç bir sıkı... Mesaja git »
3000 liraya kadar süpürge önerisi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar annem yeni bir süpürge almak istiyor fiyatı max 3000 lira düşünüyor, evladiyelik en kalitelisinden istiyorum bıktım eski dandik süpürgelerd... Mesaja git »
Arkadaşlar annem yeni bir süpürge almak istiyor fiyatı max 3000 lira düşünüyor, evladiyelik en kalitelisinden istiyorum bıktım eski dandik süpürgelerd... Mesaja git »
GoPro sürpriz bir kararla Drone pazarından çekiliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yi 4k+ varken hero serisini alanın da aklına şaşarım.... Mesaja git »
Alinik Rock It Sounds R50 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
alma, ben zamanında aldım kablosu dandik, kulaklıktan çıktı kulaklık güzel ama elimde patladı.... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Anker boost a bi bakin ali indiriminden, araştırdım epey övüluyor flip 4 den farksiz gibi yari fiyatı... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Soru 1- Klimanın takılacağı alan kaç metrekare? 2- Klimanın takılacağı evin cephesi hangi yöne bakar? Günde kaç saat güneş görür? 3- Klimanın takıl... Mesaja git »
Razer DeathAdder Elite inceleme "450IPS tarama hızıyla rakipsiz" başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben de yeni mouse alacaktım bugünlerde. Deatadder ın ilk faresi var, mousepad olmadan zinhar çalışmıyor. Daha iyi bir şey alayım demiştim. Mamba TE ye... Mesaja git »
Snapdragon 835 inceleme "Qualcomm'un yeni canavarı test masamızda" başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
2017 yılında bu kadar hızlı akan bir çağda vaktin bu kadar değerli olduğu bir zamanda , bi telefon işlemcisi videosuna yarım saat verip izleyecek kim ... Mesaja git »
4500 TL lik Kasanın içinden ses geliyor konusunu başlattı (2 yıl önce)
Selamlar 1 aya yaklaştı ürünü alalı içinden garip bir ses geliyor. Fan sesi değil yükleme sesi gibi özellikle yük altında çok oluyor. Sesi daha iyi a... Mesaja git »
Arkadaşları

GENÇFIRAT

ScORphY

mehmet328

nsar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2A4DAB43FB564250807E99A315129275.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203