Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xtatic
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
**SAMSUNG GALAXY J7 PRO (J730F) [ANA KONU]** başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben aod ekraninda sadece saatin kapatılmasını, ama bildirimlerin gelmeye devam etmesini sağlayacak birşey olarak düşünmüştüm. Benim aradigim bu ama g... Mesaja git »
**SAMSUNG GALAXY J7 PRO (J730F) [ANA KONU]** başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aod saati kapanıyor mu ben mi yanlıs anladım, kapanıyorsa nasıl yaptınız soyler misiniz... Mesaja git »
n11 hesap kullanmadan kod alabilir miyim ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
cevap için teşekkürler.... Mesaja git »
n11 hesap kullanmadan kod alabilir miyim ? konusunu başlattı (14 gün önce)
Başlıkta yazdıgım gibi baskasının hesabını kullanmadan sadece indirim kuponu transferi yok mu? Kendi hesabımı kullanmak istiyorum.... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bootloader acildigi anda garantiniz gidiyor yalnız bu cihazda. Sonra tekrar stock roma donuste zor oluyor veya olmuyor diyede okudugumu hatirliyorum. ... Mesaja git »
**SAMSUNG GALAXY J7 PRO (J730F) [ANA KONU]** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
SAMSUNG GALAXY J7 PRO ANA KONUSUNA HOŞGELDİNİZ Samsung tarafından Galaxy J7 serisinin yeni üyesi olarak 2017 yılının Temmuz ayı ortalarında çıkarı... Mesaja git »
Zamanda Yolculuk ve Paralel Evren Film Listesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Zamanda Yolculuk ve Paralel Evren Film Listesi Listede olmayan filmler için öneride bulunabilirsiniz. Önerilerinize göre liste güncellenecektir.... Mesaja git »
Bende de gelmeye devam ediyor efendim durduramıyoruz...... Mesaja git »
Hocam Merhaba Biraz araştırdım ancak cevap bulamadım. Şu an dizüstünde 1607 home single language kullanıyorum ve güncellemeyle daha yeni 1607.1770 sü... Mesaja git »
Koçtaş/Budget/Koton/Sinema/Vialand başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1300 tlik kupon arıyorum. Acil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ASUS P5KPL-AM/PS + INTEL CORE 2 DUO E8400 İŞLEMCİ + 4 GB KINGSTON DDR2 RAM
Alıcı: sipahi8450
Tarih: 7 Aralık 2014; 14:41:40
Yorum
iyi bir alış veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078