Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vocky
Gerçek Advolkan manav
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Donanım Haber, Her Cumartesi saat 18:00'da Tv2'de! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
tekrarını internetten yayınlamanızı tavsiye ediyorum. zira herkes o saatte tv başında olamıyor... Mesaja git »
Artes DR9704 video inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
videonun tek güzel tarafı "how you remind me" nickelback....... Mesaja git »
arakadaşlar arkadaşımın cihazı taiwan çıkışlı ve şu anda 4.1.1 kullanıyor. quadrant, antutu nenamark2 ve suspide testlerini her iki telefonda da yapt... Mesaja git »
AMD'nin 4GHz'de çalışan yeni nesil FX-8350 işlemcisi video inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
neden hiö oyun testi yok... Mesaja git »
biri 16:9 biri 4:3 arkadaşım o yüzden ... Mesaja git »
Microsoft Surface tablet için ilk televizyon tanıtımı yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
en az samsung note 10.1 kadar saçma olmuş... reklamda bu aletle neler yapabileceğini çok basit bir dille anlatamadığın sürece insanlar bu ürünü dfene... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note II video inceleme "Yeni Kral Sahnede" başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
benim one x 12262 puan alıyor antutu dan siz nasıl 9440 puan yazıyorsunuz anlayamıyorum... Mesaja git »
1600$ lık fiyatı ile bana sadece ohaaanggg dedirtiyor... Mesaja git »
Nokia'nın en iddialı telefonu Lumia 800 mercek altında başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
TEK KELİMEYLE KOMİK... MİLLET NELER YAPIYOR BUNLAR NELERLE UĞRAŞIYOR... EN KOMİĞİDE EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ... Mesaja git »
video izleyemiyorum(flash sorunu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
bende donanımhaber videolarını izleyemiyorum. sana çok yardım etmşiler bana da çok yardım ederler heralde :))))... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
asus formula rampage anakart ve fx extreme ses kartı/intel QX9770 3,20 to 4,85 extreme edition cpu/titan amanda universal cpu soğutucu/sapphire 4870x2 ekran kartı/OCZ 650watt power supply/4gb OCZ 1066 to 1196 ram/samsung 22'' 2ms monitör/microsoft HD klavye mouse set/ creative inspire 4+1/ WD 500gb taşınabilir HDD/eeveresst özel yapım kasa vs vs...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094