Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
murad4433
Gerçek Admurad öziş
Meslekpm
İlgi Alanlarıelektronik
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
24V 0.5A adaptör şeması başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
çok teşekkür ederim şu an bunu araştırıyordum ... Mesaja git »
24V 0.5A adaptör şeması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşım 24 Volt 0.5 Amper adaptör sordu ben yaparım dedim 20 adet lazımmış, elinde Trafolu şema olan paylaşırsa memnun olurum... Mesaja git »
24V 0.5A adaptör şeması konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşım 24 Volt 0.5 Amper adaptör sordu ben yaparım dedim 20 adet lazımmış, elinde Trafolu şema olan paylaşırsa memnun olurum... Mesaja git »
***... S K O D A kulübü (56 üye) ....*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
http://img510.imageshack.us/img510/3528/de8ud.jpg Anket Konusu : Skoda hakkında kısa yorumunuz ne olurdu....?. ------------------------... Mesaja git »
GoldStar Micro HD-55 uydu alıcısı aldım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 yıl önce)
Arkadaşlar bu ürünü 180 liraya aldım goldmaster'ın ürünüymüş bu cihaza sahip veya ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sev... Mesaja git »
GoldStar Micro HD-55 uydu alıcısı aldım başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Yardımcı olan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, eksik olmayın ben size kendi izlenimlerimi anlatayım, Cihaz ekran çözünürlüğü bakımından gayet... Mesaja git »
GoldStar Micro HD-55 uydu alıcısı aldım konusunu başlattı (7 yıl önce)
Arkadaşlar bu ürünü 180 liraya aldım goldmaster'ın ürünüymüş bu cihaza sahip veya ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sev... Mesaja git »
windows7 starter arka plan resmi (yardım) konusunu başlattı (7 yıl önce)
Arkadaşlar uzun süredir diz üstü bilgisayarımda Win7 starter i çekmekteyim, bu iğrenç arka plan resminden kurtulmanın bi yolu varsa yardımcı olurmusun... Mesaja git »
: win 7 de eklenti yöneticisi kutusu çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
çok acı bir durum bu forum da bir zamanlar insanlar birbirlerine yardım etmek için yarışırlardı, hatta konu açan kişi konunun içinde olmadığı beklemed... Mesaja git »
: win 7 de eklenti yöneticisi kutusu çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaşlar yardım lütfen???... Mesaja git »
Arkadaşları

rondo1194

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
aynı dili konuşan değil aynı duyguları hissedenler anlaşır
Hakkında
KAHRAMANLIK
NE YANLIZ BİR YÜKSELİŞ DEMEKTİR
NEDE GÜNEŞLER GİBİ PARLAYIP SÖNMEMEKTİR
BUNUN İÇİN.....
ÖLÜME BİR ATILIŞ GEREKİR
ATILDIKTAN SONRADA BİRDAHA DÖNMEMEKTİR

KAHPE PKK SALDIRILARINA YİNE BAŞLADI
BİNLERCE KERE LANETLER OLSUN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109