Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deniz1010
Gerçek Advolkan özkan
Doğum Tarihi6 Haziran 1979
Konumİstanbul,Arnavutköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Peugeot 307 nasıl bilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam 5 yıl 1.4hdi 307 kullandım 80 bin km. eğer temizini bulursan al. özellikle 2004 2005 2006 model 1.6 hdi olanları öneririm. bu arada boya mevzusu... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
slm. bu klimayı otomodda kullanmanın farkı nedir? bende hep manuel çıyorum?... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
çok teşekkürler hocam...... Mesaja git »
teşekkürler hocam şimdiden...... Mesaja git »
hocam resimleri açık hava da ve biraz uzaktan çekebilirmisiniz. kısa zamanda bende yaptırmayı düşünüyorum. birde nerede yaptırdınız. son olarak atc35 ... Mesaja git »
s dizayn dan Krom ön panjur 2 li sipariş ettim. gelince monte edeceğim bakalım nasıl olacak...... Mesaja git »
Dolandırıldım. Km düşürülmüş. Lütfen yardım edin. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu arada fiyat bilgisi paylaşırmısınız..... Mesaja git »
Dolandırıldım. Km düşürülmüş. Lütfen yardım edin. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aracı aldığınız kişi ile iletişime geçin ve dava açacağınızdan bahsedin. km farkından dolayı üste biraz para alın ve meseleyi kapatın bence. aksi hald... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aracınız hayırlı olsun. özellikle jantlar süper olmuş. ancak direksiyon biraz değişik geldi bana pek beğenmedim. direksiyon farklı mı?... Mesaja git »
2016 tiguan aracıma atc veya atr cam film yaptırmayı düşünüyorum. her ikisi içinde fiyat alabilirmiyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

savaskerem37

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.073