Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deniz1010
Gerçek Addeniz mutlu
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
son dönemde forumda okuduğum en içten ve güzel mesaj olmuş. teşekkürler..... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
golf 2016 mı 2017 mi?... Mesaja git »
Osmangazi koprusunu acandan allah razı olsun başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
güzel ironi olmuş..gece gece beni güldürdün..... Mesaja git »
Suv pazarı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
benim araç 1.4 tsi manuel tiguan. 3600 km de ve şu an ortalama tüketim 6.8 lt de. istanbulda yaşıyorum ama trafiğe pek girmiyorum..... Mesaja git »
premimum markalar dışında en kaliteli araç VW tiguandır. Ancak dizel + otomatik olmaması (2.0 tdi saymıyorum) ve fiyatının pahalı olması dez avantajı.... Mesaja git »
ortalama 7 litre..... Mesaja git »
97 model uno hakkında.. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1,5 yıl aynı aracı kullandım :) aracın piyasası hızlıdır o yüzden satmak için acele etme. daha modelli ve üst segment için satılabilir tabi ki..... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
arkadaşlar istanbul da cam film yaptıran var mı? tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
aslında tiguana en yakışan renk tungsten gri ancak satarken daha rahat olur diye bende beyaz aldım. daha önceki aracım metalik gri idi kapıyı boyattım... Mesaja git »
11 Nisan 2017 BENZIN ZAMMI (10 KURUŞ) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
halk olarak en azından şunu öğrendik. tecavüz kaçınılmaz olunca zevk almaya bakıyoz :)... Mesaja git »
Arkadaşları

savaskerem37

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063